Фахівці визначили найнебезпечніший етап для шлюбу

0
105

Припущення про те, що подружжя досягають піку свого нещастя у шлюбі після 7 років спільного життя, виявилося не зовсім вірним, як з’ясували дослідники з Brigham Young University в США. Вони встановили, що найнебезпечнішим для збереження сім’ї є 11-й рік життя, – повідомляє UKR.HEALTH.

У багатьох західних сімейних психологів існує неофіційний термін “Сверблячка сьомого року”, названий так на честь однойменного фільму за участю Мерилін Монро. У цьому фільмі вона виконувала роль привабливої актриси, яка стала предметом бажання з боку одруженого чоловіка. У фільмі висловлювалася теорія про те, що сімейне щастя починає швидко випаровуватися після семи років спільного проживання, що збільшує небезпеку розлучення.

Однак американські вчені встановили, що всі ці роки психологи помилялися, і найкрихкішим шлюб стає після 10 років спільного життя. Якщо подружжя зуміють минути свій десятирічний рубіж, то шанси на те, що вони зможуть успішно жити і далі, значно виростуть. Дані висновки були зроблені на основі опитування більше двох тисяч жінок, народжених між 1957 і 1964 роками.

Вони розповідали про своє ставлення до шлюбу протягом 35 років. Вчені з цих розповідей змогли оцінити рівень сімейного щастя, відзначаючи точки, коли він досягає свого максимуму і мінімуму. Виявилося, що жінки бувають найменш щасливими в своїх відносинах після 10 років шлюбу. На думку авторів дослідження, це пояснюється тим, що на даному терміні жінка відчуває найбільше навантаження в сім’ї, включаючи догляд за маленькими дітьми і домашні обов’язки. Тим часом, первісна пристрасть до чоловіка і новизна сексу вже встигає згаснути.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here