У Нововолинську двоє п’яних чоловіків напали на медиків швидкої допомоги

0
206

У Нововолинську двоє нетверезих чоловіків напали на медиків швидкої, погрожували їм фізичною розправою та намагались пошкодити санітарний транспорт.

16 травня 2019 року в центральну оперативну диспетчерську надійшов виклик з приводу «сп’яніння, погіршення стану» у Нововолинську. Про це йдеться на офіційній сторінці Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Фейсбук.

По приїзду бригади, заявник разом з п’яним товаришем накинулися з кулаками на працівників Нововолинської бригади ЕМД, вимагаючи вколоти їм такі ліки, які б дозволили продовжити пиятику.

«Фельдшер разом з водієм замкнулися в автомобілі та викликали наряд поліції. Особи хотіли проникнути в салон автомобіля, почали гамселити по вікнах та дверцятах санітарного транспорту, погрожували фізичною розправою. Автомобіль з місця виклику рушити не зміг, оскільки нападники «лягали» під колеса. Працівниками поліції, які прибули оперативно, був складений протокол з приводу нападу вказаних осіб на бригаду ЕМД. Навіть в присутності працівників поліції нападники продовжували вести себе агресивно та висловлювались нецензурною лайкою (незрозуміло чому додатково не був складений протокол за хуліганство в громадському місці?). На щастя, працівники екстреної служби постраждали лише морально, автомобіль залишився неушкодженим. Бригада ЕКСТРЕНОЇ СЛУЖБИ була задіяна майже годину, обслуговуючи неправдивий та небезпечний для їхнього життя виклик. А можливо в той час комусь дійсно потрібна була допомога», – пишуть медики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here