Нововолинець Олександр Кондисюк став військовим комісаром Іваничівщини

0
840

В селищі Іваничі представили новопризначеного військового комісара Іваничівського районного військового комісаріату.

Ним став мешканець Нововолинська майор Олександр Кондисюк, – йдеться на офіційній сторінці Іваничівської РДА у Facebook.

Представлення відбулося 15 травня 2019 року за участі військового комісара Волинського обласного військового комісаріату полковника Романа Кулика.

Також були присутні заступник голови Іваничівської райдержадміністрації Людмила Войтович, селищний голова Федір Войтюк, заступник військового комісара Володимир Лойко, працівники райдержадміністрації, селищної ради, військовослужбовці.

Довідково: Олександр Кондисюк – майор Збройних Сил України, учасник АТО, заступник військового комісара територіальної оборони Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату оперативного командування «Захід».

З 2000 року був на службі в 51-ій ОМБр, з квітня 2014 року захищав кордони України на Донбасі. Був у самому пеклі боїв за Іловайськ, потрапив у полон. Наприкінці 2014 року його звільнили.

Нині він міську спілку ветеранів АТО, захищає інтереси побратимів та опікується родинами загиблих Героїв. Активно співпрацює з громадською організацією «Незламні нововолинці». Разом з дружиною виховують троє дітей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here