Нововолинці найбільше в області боргують за комуналку

0
515

Роботу підприємств, організацій, установ міста та смт. Благодатного в осінньо-зимовий період 2018-2019 років підсумували на черговому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Окрім цього, визначили основні положення та заходи щодо підготовки господарства міста до роботи в аналогічний період року, що наближається.

Нагадаємо, що починаючи із 22 жовтня минулого року розпочали опалювати всі об’єкти соціальної, бюджетної сфери та житловий фонд, а рішенням виконавчого комітету від 17 квітня поточного року опалювальний сезон завершили.

«Незважаючи на труднощі з оплатою за природній газ, через несвоєчасне повернення державою пільг та субсидій, КП «Нововолинськтеплокомуненерго» в осінньо-зимовий період відпрацювало без відхилень від затвердженого температурного графіка зі своєчасним усуненням аварійних ситуацій», – розповів начальник відділу будівництва, комунального господарства та газифікації Богдан Миронюк.

До підприємства протягом опалювального періоду надійшло 23 звернення від громадян та виявлено і ліквідовано 40 поривів на мережах централізованого теплопостачання.

Увійти в прийдешній опалювальний сезон підприємство планує із відремонтованим котельним обладнанням, запірною арматурою, а також із заміненими тепловими мережами протяжністю 406 метрів. За кошти міського бюджету планують встановити 15 лічильників в житлових будинках.

Однією із найголовніших проблем підприємства залишаються колосальні борги  мешканців міста.

Детальніше читайте тут: “Нововолинці заборгували теплокомуненерго рекордну суму”.

Осінньо-зимовий період для КП «Нововолинськводоканал» був нелегким. Протягом сезону працівники ліквідували 436 аварійних поривів, проте ситуацію нині активно поліпшують. Адже реконструкція каналізаційних насосних станцій, яка вже відбулася,  та заміна водопроводу від двох водозаборів мінімізує кількість поривів. Одну лінію водопроводу вже замінено, приступили до роботи на другій.

Розповіли й про роботу ВУКГ у зимовий період.

«З метою забезпечення безперебійного руху транспорту ВУКГ систематично проводило роботи із прибирання від снігу доріг та тротуарів. Під час негоди було організовано цілодобову роботу спеціальної техніки з очищення міських доріг, їх посипання, що забезпечило задовільний рух», – зазначив Богдан Миронюк.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський наголосив, що робота працівників ВУКГ була задовільною та подякував комунальникам.

Під час розгляду питання роботи господарських підприємств наголосили на проблемі несплати мешканців міста за комунальні послуги. Загальна заборгованість населення з оплати комірного сягає рекордних 45 мільйонів 625 тисяч гривень. З них 37 мільйонів люди завинили тепловикам, майже 5 мільйонів водоканалу та трішки більше ніж по одному мільйонові  – УЖК №1, УЖК№2 та ВУКГ.

«Житлово-комунальними підприємствами міста постійно проводилась і проводиться претензійно-позовна робота із стягнення заборгованості за комунальні платежі. Внаслідок цього підприємствам надійшло 2 мільйони 815 тисяч гривень», – наголосив Богдан Миронюк.

На засіданні було вирішено посилювати заходи зі стягнення заборгованості, адже у місті є чимало мешканців, чиї борги за комуналку сягають 20 тисяч, а то й більше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here