3,5 тисячі нових робочих місць: обговорили проект Нововолинського індустріального парку

0
1943

Найбільш перспективним напрямком розвитку промисловості у Волинській області є створення індустріальних парків. Про це йшлося 14 травня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства, – повідомляють Волинські новини.

Директор департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Ігор Чуліпа розповів про стан і перспективи розвитку промислового комплексу в області.

«На сьогоднішній день найбільш перспективним є створення мережі індустріальних парків. Якщо ми говоримо про перетворення нашої області з аграрної в промислову, то без залучення серйозних інвестицій і створення нових робочих місць це буде практично неможливо», – сказав Ігор Чуліпа.

Він нагадав, що зараз на опрацюванні знаходиться Закон України «Про індустріальні парки», який передбачає сприяння інвесторам у питаннях, зокрема, сплати податків на прибуток протягом перших п’яти років.

«Зараз ми уже маємо зареєстрований Нововолинський індустріальний парк, а у процесі реєстрації знаходиться ковельський. Індустріальні парки, які будуть включені в реєстр і затверджені Кабінетом Міністрів, мають можливість претендувати на включення в державний бюджет на фінансування щодо розвитку інфраструктури», – наголосив Чуліпа.

За його словами, у проекті Нововолинського індустріального парку передбачено створення близько 3500 нових робочих місць із залученням інвестицій на суму 600 мільйонів доларів.

Ігор Чуліпа акцентував, що для розробки проекту індустріального парку потрібна передусім наявність вільної земельної ділянки або суміжних ділянок загальною площею не менше 10 гектарів. Як додав, наміри розробити проекти створення індустріальних парків мають кілька громад на Волині.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here