У Нововолинській міськраді мам і дружин загиблих Героїв привітали з Днем матері

0
1030

13 травня у багатьох країнах світу відзначають День матері. В Україні, відповідно до Указу Президента України, – цей день святкують в другу неділю травня. Цьогоріч це свято випадає на 12 травня.

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.  Однак,  ось уже 5 рік, багато матерів нашої країни це свято зустрічають зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама».  Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу.

Аби подякувати жінкам Нововолинська, чиї сини загинули під час неоголошеної війни останніх років, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв, які стали гордістю України та рідного міста, сьогодні, 10 травня, їх зібрали у стінах міської ради.

Із прийдешнім святом їх привітали перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та голова ГО «Незламні нововолинці» Володимир Демчук.

Зокрема, Андрій Сторонський висловив подяку нововолинським жінкам за їх жертовність, стійкість і патріотизм, а також величезну силу духу, завдяки якій вони змогли підтримати рішення своїх синів і чоловіків боротися з агресором, задля миру в країні.

За словами Андрія Мироновича, матері і дружини загиблих учасників АТО виявили не меншу мужність і героїзм, а ніж українські воїни на фронті.

«За кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоять водночас сильні і тендітні жінки – мама, яка його ростила, і дружина, яка підтримала його рішення – захищати свою країну. Вони, незважаючи на біль, тривогу і розлуку, зрозуміли його вибір і благословила на цю війну. А зробити це може лише героїчна жінка», – наголосив він.

Заступник міського голови привітав присутніх жінок з Днем матері й побажав їм здоров’я, міцності духу, шани й вдячності від людей та мирного неба над Україною.

З нагоди свята Андрій Сторонський вручив матерям і дружинам, які втратили найрідніших людей, квіти та грошові подарунки, а також відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», якої удостоєні 17 нововолинців (посмертно).

До вітань долучився і керівник громадської організацій «Незламні нововолинці» Володимир Демчук.  Він передав жінкам сертифікати на 200 гривень, які надала завідувачка торгового дому «Явір» підприємець Валентина Оліщук.

Навряд чи можна оцінити всю ту біль, всі ті страждання, які випали на долю українських жінок, чиї сини загинули, захищаючи свою Батьківщину. Цей біль можна тільки прожити, відчути, випробувати. Саме їх любов, віра в свою землю, країну, народ, в свій мирний будинок завжди рятувала і продовжує оберігати Україну від численних і нещадних ворогів. Ми повинні віддати матерям загиблих патріотів найвищі почесті, вписати їх імена в скрижалі української історії. Саме вони подарували нашій країні і всьому народові майбутнє, яке неодмінно буде мирним і світлим.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here