Facebook можуть оштрафувати на $5 млрд

0
168
Федеральна комісія з торгівлі США планує оштрафувати компанію Facebook на суму до 5 мільярдів доларів за порушення конфіденційності.

Про це стало відомо з квартальних фінансових звітів Facebook, пише Громадське з посиланням на The New York Times.

У компанії заявили, що оцінили одноразові витрати у розмірі від 3 до 5 мільярдів доларів у зв’язку з «поточним розслідуванням» з FTC.

Facebook та Федеральна комісія уже кілька місяців вели переговори про штраф через звинувачення щодо соцмережі у тому, що вона порушила угоду про недоторканність приватного життя від 2011 року.

У 2011 році компанія обіцяла вжити низку заходів для захисту приватних даних своїх користувачів після того, як розслідування виявило порушення прав користувачів при обробці даних.

Нагадаємо, у 2018 році навколо Facebook також виник скандал через витік даних. Тоді стало відомо, що компанія з аналізу даних Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією президента США Дональда Трампа, незаконно отримала доступ до 87 мільйонів користувачів Facebook.

Засновник соцмережі Марк Цукерберг втратив понад $5 млрд через виток даних мільйонів користувачів Facebook.

Журналісти встановили, що Cambridge Analytica займалася збором даних про Донбас на замовлення влади.

Цукерберг визнав помилки на фоні скандалу про використання особистих даних. Facebook закрив доступ до будь-яких послуг для компанії Cambridge Analytica.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here