У другому турі виборів активність Нововолинська зменшилась

0
278

Другий тур волевиявлення вже майже завершено. Залишилось – дочекатися офіційних даних ЦВК. Проте, за попередніми результатами, стає зрозуміло, що шостим Президентом незалежної України стане Володимир Зеленський.

Традиційно після завершення голосування, міський голова Віктор Сапожніков розповів про попередні результати виборів у Волинській області та Новововолинську зокрема.

«Після другого туру виборів очевидним лідером став Володимир Зеленський. На жаль, явка в другому турі у Нововолинську знизилася. Навіть у порівнянні з іншими містами  Волині», – наголошує міський голова.

У першому турі явка склала 63,5%, вчора на виборчі дільниці завітали лише 59,3% нововолинців.

«Якщо у Володимирі-Волинському явка склала 63, 4%, у Ковелі – 62, 1%,  у Луцьку –  66, 6%,  то у Нововолинську лише 59, 3%.  Активність виборців знизилася», – зазначив Віктор Сапожніков.

Нагадаємо, що обирали Українці між двома кандидатами: Петром Порошенко та Володимиром Зеленським, які у першому турі набрали 16,18% та 30,46% відповідно.

Таким чином, із 38,6 тис. потенційних виборців у Нововолинську проголосували 22,9 тис.  Визнали недійсними з різних причин 3,4% бюлетенів. Отож, за Петра Порошенка віддали голоси  – 28,66%  з тих, хто здійснив волевиявлення. Більшість, 67,94%, бачать Главою держави Володимира Зеленського.

«Вибори пройшли на нормальному рівні, усі дільниці були своєчасно відкриті, голосування проходило демократично та жодних порушень, які б могли вплинути на хід голосування,  виявлено не було», – наголосив Віктор Сапожніков.

Те, що вибори у місті пройшли без значних порушень, підтвердив і виконувач обов’язків начальника Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області Сергій Галащук.

За його словами, процес голосування на виборчих дільницях Нововолинська пройшов доволі спокійно, системних порушень, які могли вплинути на результати виборів, поліцейські не зафіксували. Однак, було кілька випадків порушення громадського порядку.

«Порушень по самому виборчому процесу у місті не було. Але на виборчих дільницях нашого міста було виявлено кілька випадків порушення громадського порядку. Це, зокрема, п’яні дебоші. Хоча кілька адміністративних протоколів було складено. Це пов’язано із тим, що бюлетені хотіли сфотографувати або ж зняти на відео сам процес голосування у кабінці. А кримінальних правопорушень зафіксовано не було», – зазначив Сергій Галащук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here