Готовність №2: у Нововолинську обговорили нагальні питання виборчого процесу

0
220

Вже через два дні, 21 квітня, українці вдруге проголосують і зроблять свій вирішальний вибір на посаду Президента.

Нагадаємо, в першому турі виборів найбільше голосів набрали діючий Президент України Петро Порошенко та комік Володимир Зеленський. Отож саме між ними зараз ведеться боротьба за ключову посаду України. І саме хтось з них вже незабаром стане Президентом України.

А поки в країні «кипить» підготовка до другого туру виборів. Завершується вона і у Нововолинську.

Організаційні питання та нагальні проблеми щодо підготовки та проведення чергових виборів Президента України 21 квітня обговорили під час робочої наради, яку провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

У нараді взяли участь представники закладів, у яких розташовані виборчі дільниці, структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій міста, рятувальники, поліцейські, а також члени виборчих комісій.

Насамперед, Андрій Сторонський проаналізував результати проведення в місті першого туру виборів, основні недоліки, які були допущені в організації діяльності виборчих дільниць та проблеми, що виникали під час волевиявлення нововолинців.  А також подякував присутнім за хорошу роботу під час попередніх виборів.

«Вибори 31 березня у нашому місті відбулися на хорошому рівні. Без порушень. Тихо і спокійно. А це, перш за все, ваша заслуга», – наголосив Андрій Миронович.

Опісля, обговорили нагальні питання виборчого процесу. Зокрема, йшлося про забезпечення протипожежної безпеки, телефонного зв’язку, матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, наявність скриньок для голосування, сейфів, сучасних комп’ютерів з посиленим програмним забезпеченням, доступу до мережі Інтернет, аптечок, а також питання ведення реєстру виборців.

Окрім цього, Андрій Сторонський попросив членів виборчих дільниць забезпечити усім необхідним поліцейських, які ці 3 дні чергують на виборчих дільницях міста.

На завершення Андрій Миронович висловив сподівання, що усі спрацюють гідно і відповідально. І фінальний етап народного волевиявлення пройде у Нововолинську також на високому рівні.

«Всі наші дії повинні бути спрямовані на забезпечення чесних і прозорих виборів. Окремо акцентую увагу на благоустрої прилеглих територій, освітленні підходів до місць голосування виборців. Маю надію на плідну співпрацю, оскільки нам необхідно провести чесні та прозорі вибори», – наголосив Андрій Сторонський.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here