Рівень холестерину в крові можна перевірити безкоштовно

0
389

Минулого тижня відзначали Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я. Нововолинців просять не припиняти турбуватися про своє самопочуття. Через це у Нововолинському центрі ПМСД вирішили запровадити тижневу акцію «Дізнайся більше про своє здоровя». Із понеділка до п’ятниці усі охочі містяни можуть перевірити  стан здоров’я. Особливо це стосується людей із хронічними гіпертонічними захворюваннями, ішемічною хворобою серця чи цукровим діабетом.

«Окрім цього, усі можуть відвідати свого сімейного лікаря, який допоможе визначити індекс маси тіла, дізнатися більше про правильне харчування, визначити глюкозу крові безпосередньо у кабінеті, а також – рівень холестерину. Все це можна зробити в амбулаторіях №4 на проспекті Перемоги та №1 на 15 м-ні», – каже Людмила Корзонюк, заступник головного лікаря центру ПМСД.

Отож, черга у маніпуляційному кабінеті чимала. Медсестра каже, що приймає близко п’ятдесяти відвідувачів щоденно. Проте звернень з приводу  перевірки рівня цукру чи холестерину мало.

Вищевказані тести проводяться швидко, адже для того, щоб зробити  відповідні маніпуляції, не потрібно підготовки чи амбулаторних карток із направленнями.

«Залежно від рівня холестерину визначається рівень перебігу усіх серцево-судинних захворювань та ризик їхньої появи. Як ми всі знаємо, такі захворювання є дуже небезпечними, адже провокують інсульти та інфаркти», – наголошує Людмила Корзонюк.

Нововолинянка Ірина завітала до маніпуляційного кабінету задля того, щоб перевірити рівень холестерину у своїй крові. На початку процедури ставилася до такої акції скептично, проте як виявилося – в її крові рівень холестерину дещо підвищений. Сімейний лікар порадила їй почати харчуватися правильно та лише здоровою їжею, додавши до раціону продукти, насичені кислотами омега-3.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here