Нововолинця покарали за ухилення від навчальних зборів

0
243
.

Нововолинський міський суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури та 26-річним мешканцем шахтарського міста, який ухилився від навчальних зборів (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 337 Кримінального кодексу України).

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, військовозобов’язаний чоловік, який свого часу відслужив у Збройних силах України, 13 грудня 2018 року в приміщенні Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату відмовився отримувати повістку про необхідність явки для відправлення на навчальні збори, про що було складено акт відмови від вручення повістки.

Попри те, що обвинувачений був ознайомлений про кримінальну відповідальність за ухилення від зборів, до військкомату він без поважних причин не прибув.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн.)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here