На початку осені нововолинцям презентують новий ТРЦ

0
1353

Перший торгово-розважальний центр великого масштабу відкриють уже незабаром. Нині роботи перебувають на фінішній прямій.

За попередніми прогнозами, роботи мали б уже завершитись, проте, як зазначає Юрій Сиротюк, місцевий підприємець, у ході будівельних робіт виникали певні труднощі.

«Коли зробили пробу ґрунтів, виявилося, що необхідно підсилювати кладку, а це 3-4 місяці зайвої роботи, – каже Юрій Сиротюк, – Найголовніші та найсерйозніші будівельні роботи завершено, і незабаром команда працівників розпочне чистові ремонтні роботи. Нині робітники накривають дах, за місяць планують поставити скло».

За попередніми планами, у торгово-розважальному центрі зможуть проводити час люди різних вікових категорій. Тут буде дитяча кімната, кафе,  два кінозали, магазини та спортивні зали. Дивлячись на перші результати, можна сміливо зробити висновок: інтер’єр буде стильним та сучасним. Окремої уваги заслуговує екстер’єр: панорамні вікна, колони , тераси з красивим краєвидом на місто.

А як щодо назви?

«Швидше за все, лишимо все, як і було: кінотеатр «Україна» і торгово-розважальний центр «Україна». Можливо, «Нова Україна», люди вже звикли до назви. Вигадувати щось надсучасне не буду», – каже Юрій Сиротюк.

Отож, із нетерпінням чекатимемо на новий розважальний центр, відкрити його обіцяють уже восени. Адже і справді, місць для відпочинку всією сім’єю у Нововолинську обмаль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here