А ви встигли перевірити себе у списках виборців?

0
128

Наближається другий тур виборів, який відбудеться у неділю, 21 квітня. Нововолинці більше не зможуть скористатися послугою зміни місця голосування, адже наразі вони уже документально визначені. Однак ті, хто не встиг змінити тимчасове місце голосування, віднині зробити можуть це лише через суд. Те ж стосується додання осіб у список виборців.

Нововолинський відділ державного реєстру виборців перебуває у повній готовності і вже завершив передачу запрошень представникам дільничих виборчих комісій, які нововолинцям рознесуть уже незабаром.

«Послугою тимчасової зміни місця голосування, протягом одного тижня скористалися понад триста нововолинців. Нині ми готуємося до друку списку виборців. Їх ми передамо 18 квітня дільничим виборчим комісіям. Перевірили своє включення до реєстру наразі вже 1400 виборців», – розповів Андрій Кіндюк, начальник відділу державного реєстру виборців.

Нагадаємо, у місті діятиме 20 постійних дільниць, розміщених у навчальних закладах, Палаці культури, НЦ ДЮТ та у інших пристосованих приміщеннях. Окрім цього,  постійна спеціальна виборча дільниця є у міській лікарні. Ті мешканці, які не в змозі дістатися свого місця волевиявлення, мають змогу проголосувати безпосередньо вдома. Ті, в кого у реєстрі немає відповідної позначки, мають нагоду написати відповідну заяву до п’ятниці, 19-го квітня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here