Будьте обачні: шахраї придумали нову схему махінацій з “євробляхами”

0
276

Після закінчення в лютому 2019 року пільгового періоду розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією, в Україні з’явилося нове шахрайство. Українцям всього за одну годину “роботи” обіцяють заплатити 1400 грн. При цьому потрібно написати довіреність, щоб “роботодавець” міг на ваше ім’я купити авто, повідомляє Finance.ua.

Що в подальшому буде з таким автомобілем – не відомо. Є кілька варіантів розвитку подій. Наприклад, його можуть кілька разів перепродати. Або шахрай буде сам на ньому їздити.

Нагадаємо, найближчим часом на українців, які не розмитнили свої “євробляхи”, чекають значні штрафи до 170 тисяч гривень і платитиме їх людина, на яку куплений автомобіль. Тобто шахраї можуть спокійно їздити на машинах з іноземною реєстрацією, куплених на ім’я своїх довірливих жертв.

Крім того, людина, яка написала довіреність на купівлю авто за кордоном, може зіткнутися з представниками правоохоронних органів. Це станеться в тому випадку, якщо шахраї почнуть кілька разів перепродувати “євробляху”. Складно буде довести, свою непричетність до аферистів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here