Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр шукає фахівців

0
902

Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-реабілітолога, вчителя-дефектолога (вчителя-логопеда, олігофренопедагога, сурдопедагога, тифлопедагога), комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» (фахівці ІРЦ). Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта не нижче ступеня магістра за відповідною спеціальністю.

Претенденти, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) у відділ кадрів управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (адреса: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, пр-т Дружби, 27, каб.: 502 тел.: (03344) 3-27-70) такі документи:

    • копію паспорта громадянина України;
    • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
    • копію трудової книжки;
    • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
    • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

За додатковою інформацією звертатися до директора комунальної установи «Нововолинський інклюзивно-ресурсний центр» Оксани Володимирівни Макари тел.: 0679679412.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here