Нововолинський театр “АвантюрА” підготував чергову прем’єру: запрошують усіх охочих

0
1236

Вже цієї неділі, 24 березня, Нововолинський народний аматорський театр “АвантюрА” презентує чергову прем’єру вистави – історичну бувальщину на дві дії “Амазонахія або останній зойк матріархату”, автор якої Олег Миколайчук-Низовець, а режисер Олена Еделінскі.

Талановита трупа чекає усіх охочих о 17:00 у Нововолинському палаці культури.

Усім глядачам забезпечені позитивні враження та чимало яскравих емоцій.

Автор п’єси “Амазонахія або останній зойк матріархату” Олег Миколайчук-Низовець – науковий співробітник відділу драматургічних проектів Центру Курбаса, а також член Конфедерації драматургів України та НСПУ.

Народився на Луганщині. Однак нині – киянин. Він – драматург, журналіст, кіносценарист. Закінчив КНУ імені Т.Шевченка. Його сценарії «Видряпатися на попа» та «Український Соломон» екранізовані. П’єси Олега Миколайчука ставилися в театрах України, Словаччини (Пряшев), Білорусі (Мінськ) та навіть США (Чикаго). А його твори перекладалися у Франції, Сербії та Македонії. Драми публікувалися в антологіях «У чеканні театру», «У пошуку театру», «Страйк ілюзій», «Сучасна українська драма», «Потойбіч паузи», «13 сучасних українських п’єс», «Сучасна українська драма» (Македонія), журналі «Дніпро».

П’єса «Оноре, а де Бальзак?» ставилася в Київському театрі «Сузір’я» (1999) і одержала першу премію на фестивалі сучасної української драматургії (Київ, 1999).

У Волинському українському музичному драматичному театрі поставлена п’єса «Останній зойк матріархату» (Луцьк, 2002). П’єса «Зніміть з небес офіціанта» стала лауреатом на Міжнародному фестивалі театрального мистецтва у Білорусі (Мінськ, 2004). У Вінницькому музично-драматичному театрі поставлена п’єса «Ассо та Піаф» (2004).

Має відзнаки на фестивалях «Театр on line» у Мінську, радіоп’єс «Відродимо забутий жанр», «Коломийські представлення» та «Коронація слова», Гран-прі на фестивалі Тиждень сучасної української драматургії у Києві. Переможець міжнародного конкурсу «Євродрама» 2014.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here