У Нововолинську почали виплачувати субсидії “живими” грошима

0
197

З 12-го березня в Україні почались виплати монетизованих субсидій через мережу банку. За ці два дні уже виплатили субсидій на суму 19,4 мільйонів гривень, які були оформлені 11172 переказами, – повідомляє Урядовий портал. На карти зараховано 204 224 перекази на суму 333,4 мільйонів гривень.

У Нововолинську в центральному відділенні Ощадбанку за два дні створили близько 150 нових рахунків. Керуючий відділенням Едуард Ковтун каже, що з 12 березня клієнти, яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року нині отримують їх у грошовій формі. Ті мешканці, які не мали відповідного банківського рахунку, нині його створюють.

«Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів, Ощадний банк уповноважений виплачувати субсидії, як у готівковій, так і без готівковій формі. Відтепер субсидіантам рахунки за спожиті комунальні послуги будуть надходити у повному обсязі. І цю суму потрібно буде оплачувати», – зазначив Едуард Ковтун.

Протягом дня у центральному відділенні обслуговують сотні клієнтів. Аби встигнути прийняти усіх бажаючих, відділенню навіть довелося запровадити додаткові години роботи – подовжити свій робочий день до 19 години. А днями у працівників банку від кількості клієнтів висла головна програма, що теж створило деякі незручності. Проте, за словами Едуарда Ковтуна, наразі все це вже виправили.

«Черги виникли, бо пішов великий наплив людей. Зараз відділення працює у подовженому режимі – до 19 години. І всіх людей, які до нас звертаються, ми обслуговуємо. Клієнтам, які мають в Ощадбанку зарплатні, пенсійні чи соціальні карточки, або ж карточки на отримання відсотків по депозитах, рахунки відкривати не потрібно. Їм «субсидіальні» кошти будуть надходити на ці карточки. Клієнти, які не мали дотепер рахунків в Ощадбанку, мали можливість зареєструватись в callцентрі банку чи на нашому сайті. Обрати зручний для себе час і прийти до фахівця банку відповідно до цієї дати і години. І не стояти в черзі. Крім того, субсидіанти могли отримати кошти через систему переказів «Швидка копієчка». Щоб люди не стояли в чергах, ми відкривали їм рахунки по цій програмі. І вже наступного дня туди приходили кошти. Таким способом ми зменшили черги і фактично їх мінімізували», – запевнив Едуард Ковтун.

Він переконує: нововолинці, які створюють рахунки у банку, ставляться до черг лояльно. А працівники намагаються допомогти усім, хто вперше має справу з банківськими операціями та звертається до них за консультацією. З їх допомогою позбавитись черг вдається трішки швидше.

Нововолинянка Тетяна прийшла до відділення аби створити свій рахунок. Про зручність монетизації поки сказати важко, проте впевнена, що отримувати субсидію на картку їй буде значно зручніше. За її словами, створення власного рахунку багато часу не займає, нині винні у всьому черги, без них це 15-ти хвилинний процес. Зазначає, що після обіду черги стають помітно меншими.

Поки деякі мешканці тільки створюють рахунки – інші вже отримують кошти на картки. Основна маса таких – пенсіонери, адже їм непотрібно додатково реєструватись задля отримання субсидії. Кошти їм надходять одночасно із пенсійними нарахуваннями через Укрпошту або на банківський рахунок, якщо такий існує. Ніяких додаткових зусиль пенсіонерам докладати не довелося.

Нагадаємо, що оплачувати платіжки субсидіантам необхідно вчасно, адже ті, хто цього не зробить, не зможе отримати субсидії наступного місяця.

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here