Заяву про реєстрацію шлюбу в Нововолинському ДРАЦСі можна подати онлайн

0
159

У Нововолинському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану наречені можуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу в електронній формі, через мережу Інтернет.

Скористатись послугою електронної подачі заяви для реєстрації шлюбу можна на офіційному сайті Міністерства юстиції України «Електронні сервіси» або за адресою dracs.minjust.gov.ua.

Заявники додають до зазначеної заяви відскановані копії паспорта громадянина України, паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (у разі державної реєстрації повторного шлюбу), а також документа (квитанції) про сплату державного мита, оплату платних послуг (при бажанні їх отримати) при здійсненні платежу без використання платіжних систем через Веб-портал.

За наявності бажання зареєструвати шлюб до спливу місячного строку заявники додають відскановані документи, що підтверджують поважні причини для цього.

При направленні іноземцем, особою без громадянства заяви про державну реєстрацію шлюбу до неї додається відсканована копія документа, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

Оригінали зазначених документів пред’являються при особистому зверненні заявників до відділу ДРАЦС.

Подання до відділів ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством.

Ця послуга дозволяє обрати зручну дату та час державної реєстрації шлюбу, що стане черговим кроком  на шлях комфортного та якісного обслуговування громадян.

Відео інструкція подання заяв у сфері ДРАЦС через мережу Інтернет розміщено на сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Протягом 2018 року цією послугою скористались 6 пар наречених та уже 1 пара наречених подала таку заяву та успішно зареєструвала шлюб у новому 2019 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here