Нововолинський центр первинної медико-санітарної допомоги поповнився новими лікарями

0
496

Наразі вже 42 тисячі нововолинців підписали декларації із сімейними лікарями. Це 74 % мешканців шахтарського міста. Серед них: 33 тисячі – дорослих та 9 тисяч – дітей. Про це повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Попіка.

Вона закликала нововолинців з вибором свого сімейного лікаря чи педіатра поспішити, оскільки, тільки за його направленням буде здійснюватись безкоштовне обстеження по урядовій програмі «Безкоштовна діагностика». Передбачається, що Національна служба здоров’я оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги. Зокрема, можна буде безоплатно пройти обстеження на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів та найбільш розповсюджених видів онкології у чоловіків і жінок.

«З 1 липня 2019 року стартує програма «Безкоштовна діагностика». І тільки за направленням від сімейного лікаря чи педіатра можна буде безкоштовно пройти такі обстеження, як, наприклад, рентген і УЗІ чи здати аналізи», – зазначила Ольга Попіка.

До речі, майже усі сімейні лікарі міста вже набрали максимальну кількість пацієнтів. Однак, Ольга Попіка заспокоює: нещодавно медичний персонал Центру первинної медико-санітарної допомоги поповнився трьома новими лікарями. І з ними уже можна укласти декларацію. Зокрема, в амбулаторію загальної практики сімейної медицини №1, за адресою 5-мікрорайон, 6 на роботу прийшла сімейний лікар вищої категорії Валентина Андріївна Корнийчук. В в амбулаторії №4 за адресою: проспект Перемоги, 7 ( приміщення дитячої поліклініки) уже працює новий педіатр – Світлана Олегівна Корець. Кадрові зміни торкнулись і амбулаторії Благодатного. Туди на роботу з 1 березня вийшла лікар-педіатр Олена Володимирівна Цветкова.

«З 1 березня до нас на роботу прийшли троє лікарів. Тому звертаюсь до мешканців нашого міста, особливо до тих, хто живе на 5 чи 15 мікрорайонах або в селищі і ще не обрав свого сімейного лікаря чи педіатра: приходьте і підписуйте декларації з новими лікарями», – наголосила Ольга Попіка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here