Нововолинський священик відстоював права УПЦ (МП) під стінами Волинської облради

0
861

Нововолинський священик, настоятель церкви Святого Пантелеймона Олександр Кондратенко взяв участь у молитовному стоянні за права УПЦ (МП), яке відбулося в останній день зими – 28 лютого під стінами Волинської облради. Як писав ВолиньPost, на участь у своєрідному мітингу з’їхалися сотні вірян УПЦ (МП) з усіх куточків області. Вони стверджували, що їхню віру хочуть похитнути, а церкви захоплюють силою, тож просять відреагувати на ситуацію владу і правоохоронців.

Очолили стояння митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Об’єктив фотографа “впіймав” серед учасників і нововолинського священика.

З усіх боків священиків оточили поліція та вибухотехніки. Боялися провокацій, проте все минуло мирно.

Зрештою, на молитовному стоянні підтримали звернення до голови ОДА Олександра Савченка та голови облради Ігоря Палиці з вимогою вплинути на ситуацію, зупинити «рейдерство», притягнути до відповідальності чиновників, які «здійснюють брутальне втручання у релігійні справи, обманюють людей, особисто беруть участь у захопленнях храмів», «припинити акти агресії щодо монастирів та храмів УПЦ в області», а також «припинити злочинну бездіяльність» правоохоронців, коли виникають протистояння.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here