Фахівці визначили 7 простих порад, як полегшити ранковий підйом

0
363

В міжсезоння, коли рано вранці за вікном темно, та до того ж ще й непогоже, мало хто зможе прокинутися бадьорим. Прислухайтеся до порад фахівців, які допоможуть перетворити ваш стан в більш щасливий і радісний. Про це пише Newsyou.

1) Якщо це можливо, намагайтеся лягати спати не пізніше 22.00. Для повноцінного відпочинку організму потрібно спати не менше 7-8 годин. Якщо ж ви все одно прокидаєтеся втомленими – зверніться до лікаря. Постійні симптоми недосипання можуть сигналізувати про якийсь недуг.

2) Візьміть собі за правило вставати відразу як задзвонить будильник. Не дозволяйте собі ще трошки поніжитися в ліжку. Це призведе до збою вашого режиму, що призведе до ще більшої втоми.

3) Що б змусити себе встати з ліжка, поставте будильник подалі. Адже ви не зможете довго слухати його “приємний” дзвін?

4) Випийте, коли вимкните будильник, стакан води. Дуже добре підбадьорює нервову систему аромат свіжозвареної кави. Це підтверджено вченими Сеульського національного університету з Японії.

5) Хороший ефект дає прилад, що імітує ранковий світанок. А ранкове сонце швидше налаштовує на позитивний лад.

6) Створіть собі вранці комфортну обстановку. Теплий халат, м’які тапочки, гаряча кава і ніяких різких, дратівливих звуків. Все це допоможе уникнути негативних відчуттів від раннього прокидання.

7) Постарайтеся планувати важливі справи на ранок. Це допоможе вам стати більш організованою людиною і не спізнюватися на важливі зустрічі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here