Цей день в календарі: чому сьогодні потрібно робити добрі справи і не можна хвалитися

0
295

Сьогодні, 7 лютого, іменини святкують Григорій, Пилип, Олександр, Володимир, Фелікс, Віталій, Дмитро.

7 лютого вшановують Григорія Богослова, якого вважають одним з прабатьків християнства. Спадщина святого Григорія складається з 243 послань, 507 духовних віршів і 45 проповідей.

Святитель Григорій вів строгий подвижницький спосіб життя: ходив босими ногами, мав тільки один застарілий одяг, спав на голій землі або на ложі з гілок під прикриттям лахміття; їжею для нього служили хліб і овочі, питвом – вода, до якої він іноді домішував трохи оцту.

Саме за погодою 7 лютого передбачали погоду на наступний рік. Вважалося, що на Григор’їв день можна заглянути не тільки на місяць або навіть на сезон вперед, але і набагато далі. Також робили добрі справи – вважалося, що цього дня вони обов’язково повернуться людині. Однак важливо було робити добру справу потайки, оскільки Богу все видно, а хвалькуватість не вітається. З цього приводу говорили: «Господь і так всі добрі справи бачить».

Що варто робити:

Чим більше добрих справ зробиш цього дня, тим більше шансів на порятунок душі після смерті. Але не можна хвалитися добрими справами, інакше вони не зарахуються.

Варто бути акуратніше зі словами – вважається, що все сказане збувається.

Чого не можна робити:

Не можна 7 лютого стригти нігті, плюватися і стригти волосся.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here