У Нововолинську шукають людей в конкурсну комісію

0
485

Відділ культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради оголошує добір кандидатур від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування для включення їх до складу конкурсних комісій з конкурсного добору: директора міського палацу культури та директора парку культури і відпочинку.

Добір здійснюється з 15-го 24-го січня. Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради.

Кандидатури до складу конкурсної комісії подають у встановлений термін на паперових та електронних носіях за адресою м. Нововолинськ, бульвар Шевченка,6 та направляють за ел. адресою: kultura@nov-rada.gov.ua такі документи:

– супровідний лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації;

– заява кандидата (написана власноручно), анкета;

– копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькою особою або членом сім’ї  учасника конкурсу чи органу управління;

– є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Нагадаємо, конкурс відділ культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради 14-го січня 2019 року оголосив конкурс на заміщення вакантних посад: директора міського палацу культури та директора міського парку культури і відпочинку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here