“Сію, вію, посіваю”: працівників нововолинської мерії віншували колядками і щедрівками

0
494

Сьогоднішній день у Нововолинській міськраді розпочався хорошим та піднесеним настроєм.

У місті вже склалася традиція: щороку, у день Старого Нового року, озброївшись колядками і щедрівками, колоритними танцями і незабутніми жартами, до міської ради поспішають місцеві артисти. Однак, цього року цей звичай трішки змінили: працівників мерії привітала дітвора.

Відтак, в адмінбудівлі звучали милозвучні колядки і щедрівки, жартівливі віншування та щирі побажання миру і злагоди, щастя, радості й здоров’я у новому році.

А маленькі посівальники, наслідуючи давню традицію, щедро засипали усіх присутніх зерном, аби цьогоріч був гарний врожай.

Міський голова Віктор Сапожніков від імені усього колективу виконавчого комітету подякував гостям за привітання та побажав усіляких гараздів у новому році.

Також очільник шахтарського містанаголосив, що із таким настроєм від щедрувальників дуже добре розпочинати новий рік.

«Я дякую вам за натхнення, тепло і щирість, які ви принесли до міської ради сьогодні. Для нас це дуже важливо», – зауважив Віктор Борисович.

Своїм зворушливим виступом учасники вокального ансамблю Будинку культури селища Благодатне створили атмосферу свята і збагатили будні працівників мерії яскравими барвами, хорошими емоціями і приємними враженнями.

А у нагороду талановита дітвора отримала чималий куш. Адже у їхню скарбничку рясно падали різноманітні купюри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here