Маленьким пацієнтам нововолинської лікарні подарували казку

0
590

У дні новорічно-різдвяних свят веселощів та хороших емоцій особливо потребуть дітки, які змушені  в цей час перебувати на лікарняних ліжках. Та сьогодні маленьким пацієнтам дитячого відділення Нововолинської міської центральної лікарні сумувати було ніколи. Для них організували дивовижне свято і подарували незабутні миті дива й казки. Адже в гості до малюків у сумні лікарняні стіни з подарунками завітав Дід Мороз.

Також дітлахів, їхніх батьків та працівників відділення із зимовими святами привітала керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк.

Вона передала вітання від міського голови Віктора Сапожнікова та виконавчого комітету міської ради і побажала маленьким пацієнтам якнайшвидшого одужання.

«Нехай у Новому році кожен з Вас буде обовязково здоровим. А ще будьте слухняними. Ті, хто вже ходить у дитсадочок, – гарно вчіться, а ті, хто ще геть маленький, – слухайтеся своїх мам і тат. Нехай цей рік буде для Вас успішним, а біди і хвороби оминають Ваші домівки», – зазначила Вікторія Магдисюк.

 

Опісля, Дід Мороз від імені міської ради вручив діткам солодкі подарунки.

Маленьке свято залишило у захворілої дітвори чимало гарних емоцій і яскравих вражень.

До речі, традиція вітати маленьких пацієнтів дитячого відділення зі Старим Новим роком існує вже понад 10 років.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here