Дитина-сирота з Іваничівщини отримала квартиру в Нововолинську

0
287

У середу, 9 січня під час оперативної наради Іваничівськокої РДА дитині-сироті Вікторії Шевчук вручили ключі від квартири в Нововолинську.

9 січня, під час оперативної наради голова районної державної адміністрації Лілія Кревська, начальник служби у справах дітей Жанна Гринюк та Грядівський сільський голова Микола Бородчук вручили ключі та правовстановлюючі документи на житло Валерії Шевчук, яка перебувала на соціальному квартирному обліку у Грядівській сільській раді, йдеться на сайті Іванічівської РДА.

У 2018 році за кошти з державного бюджету у сумі 336 тис грн. придбано квартиру у м. Нововолинську  на праві приватної власності для особи з числа дітей-сиріт, із накладенням заборони на її продаж на десять років з моменту реєстрації правочину.

Відповідно до Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб із їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (із змінами), рішення районної комісії з питань захисту прав дитини від 13 листопада 2018 року №13/1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here