Дівоча краса: як правильно мити голову, щоб волосся було красивим і здоровим

0
744

Посічені кінчики, сухість, ламкість, випадання волосся – часто ми звинувачуємо в цьому засоби, фарбу або грішимо на нестачу вітамінів. Але часто все, що вам потрібно зробити – це внести кілька змін у те, як ви миєте волосся, і результат побачите вже через кілька тижнів, – пише 4mama.

Отже, ось кращі поради для миття голови, за якими ви можете стежити, щоб ваше волосся було здоровими і красивим!

Як правильно мити волосся

Розпарити волосся

Наше волосся досить забруднене – на ньому є пил, жир і інший бруд. Хороший спосіб прибрати все зайве із волосся – спочатку трохи розпарити його. Перед тим, як мити голову, оберніть волосся змоченим у теплій воді рушником, хвилин на 20. Потім приступайте до наступної процедури.

Масаж голови

Тепер ваше волосся розпарене, шкіра більш м’яка і вам потрібно зробити масаж. Для цього, м’яко масажуйте шкіру голови пальцями протягом декількох хвилин. Це може допомогти прибрати бруд та інші накопичення, а також природним чином прибрати слабкі пасма волосся із голови.

Температура води

Тепло від гарячої води може позбавити натуральних олій і залишити кутикули для волосся відкритими, що дозволить вивести з них усю вологу. Але миття його прохолодною або теплою водою може допомогти закрити кутикулу і зафіксувати вологу, тим самим даючи більше блиску і гладкості волоссю.

Еко-шампуні

Ви напевно знаєте, що потрібно використовувати шампуні, вільні від сульфатів (SLS) і парабенів. У той час як парабени додають як консервант, SLS допомагає у формуванні піни. Як відомо, обидві ці хімічні речовини викликають роздратування шкіри і алергічні реакції. Але недавні дослідження показали, що вони також можуть бути канцерогенними і викликати серйозне пошкодження очей у дітей. Таким чином, краще використовувати органічні шампуні, без сульфатів і парабени.

Нанесення шампуню

Нанесіть шампунь тільки на шкіру голови. Метою шампуні є очищення і видалення бруду, мертвих клітин шкіри зі шкіри голови. Якщо наносити шампунь по довжині вашого волосся, то воно може позбутися натуральних олій і стане сухим, смутним і млявим. Отже, візьміть невелику кількість шампуні і масажуйте його у своє коріння і шкіру голови.

Робіть це акуратно – масажуйте шкіру голови пальцями, рухайтеся круговими рухами. Мало того, що ви легко очистите бруд від шкіри голови, масаж також допоможе поліпшити циркуляцію крові у волосяних фолікулах і підвищить ріст волосся.

Частота миття

Не мийте волосся щодня: більшість шампунів містять хімікати, які можуть зробити ваше волосся надзвичайно сухим і крихким, якщо їх використовують щодня. Таким чином, краще всього мити волосся не частіше, ніж два чи три рази на тиждень, щоб підтримувати здоров’я і оптимальний рівень вологості.

Час миття

Не розтягуйте час процедури – ваше волосся знаходяться у самому крихкому стані, коли воно мокре. В ідеалі миття голови і нанесення кондиціонера повинне не перевищувати 15 хвилин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here