У Нововолинській лікарні запровадили новий сучасний метод фізіотерапевтичного лікування

0
296

Завдяки міській владі, для фізіотерапевтичного відділення Нововолинської центральної міської лікарні придбали обладнання фірми BTL (Великобританія) – апарат «Lymphastim Easy». Про це йдеться на офіційній сторінці медичного закладу у фейсбук.

Завдяки цьому в лікарні запровадили новий сучасний метод фізіотерапевтичного лікування – пресотерапію.

Пресотерапія – відноситься до вакуумних процедур, спрямованих на усунення застою лімфи в різних ділянках лімфатичної системи. Інші назви – лімфомат, баротерапія, пневмомасаж, компресійний масаж. Під час сеансу проводиться послідовне стискання кінцівок та інших частин тіла за допомогою особливих манжет, в які здійснюється подача стиснутого повітря. Самі манжети складаються з окремих відсіків. В залежності від послідовності їх заповнення повітрям і ступеня стиснення визначається дія процедури. Результатом такого лікування є поліпшення циркуляції крові і покращення лімфовідтоку“, – йдеться в повідомленні.

Робота апарату по суті являє собою імітацію м’язових скорочень. Тиск повітря створює хвилеподібні рухи, які виробляють масаж від периферії до проксимальних точок, тим самим стимулюючи лімфодренаж і кровообіг.

Пневмомасаж ніг може проводитися і за медичними, і за косметологічними показаннями. Його призначають для усунення целюліту і жирових скупчень. Пресотерапія дуже ефективна при варикозі. Дія базується на тому, що хвилеподібні масажні натискання сприяють зміцненню судин, поліпшенню їх тонусу і усувають ділянки застою.

Пневмомасаж активно впливає на лімфатичну систему, сприяє виведенню зайвої рідини, токсичних речовин, покращує живлення тканин і сприяє очищенню організму. Оздоровчий ефект пресотерапії заснований на двох механізмах: фізіологічному дренажу тканин і лікувальних властивостях масажу.

Пресотерапія є перевіреним способом усунення посттравматичних і післяопераційних набряків.

Використовується судинорозширювальна та спазмолітична дія баротерапії. Вона входить в комплекс лікувальних процедур, що проводяться для профілактики варикозу, зняття важкості в ногах і відновлення тонусу стінок судин.

В косметології пресотерапія часто призначається для схуднення та усунення целюліту. Метод дозволяє позбутися від в’ялості шкіри після зниження ваги, покращує її структуру, повертає гладкість і пружність.

Процедура усуває набряки різного походження, сприяє скороченню обсягів тіла.

Кабінет пресотерапії працює з 9.00 до 15.00 години.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here