Нововолинським учасникам бойових дій вручили президентські відзнаки

0
239

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон “Про Збройні сили України”. А День Збройних сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

Сучасна армія України пройшла тривалий шлях розвитку, що включає етапи оптимізації, скорочення військового складу і розформування. Події 2014 року – анексія Росією Криму – показали гостру необхідність зміцнення обороноздатності нашої країни та проведення реформ, цей рік став переломним в історії української армії. На сьогодні ЗСУ відновили свою боєздатність. Україна відмовилася від позаблокового статусу і оголосила про свої наміри вступити до НАТО.

Сьогодні Україна святкує вже 27-му річницю Дня Збройних сил. В цей день проходять урочисті збори, церемонії вручення державних нагород та святкові концерти. Не став винятком і Нововолинськ.

Урочистості відбулись у Призовній дільниці Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату.

Зі святом військових привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

«Ще 4 роки тому Збройні сили України були у досить жалюгідному стані. Однак, зараз ми маємо потужну, боєздатну армію. І кожен з Вас свою вкладає свою частинку в цю обороноздатність. Окрім того, багато хто з Вас був на передовій, був на війні і ризикував своїм життям заради захисту незалежності й територіальної цілісності нашої країни. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Тож вітаю Вас зі святом і бажаю Вам міцного здоров’я,  успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам», – наголосив він.

Також Андрій Сторонський вручив найкращим працівникам військомату Подяки міського голови.

До привітань долучився і військовий комісар Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Плужнік.

«Кожен з Вас зробив свою чималу лепту у боєздатність Української армії. Можливо, якби не Ви, то не було б мобілізації і не вдалося б стримати агресора. Завдяки військовим сотні українських міст і десятки тисяч сіл і селищ мають можливість жити мирним життям. Тож вітаю Вас і бажаю міцних сил і незламної віри, щасливого особистого життя, незгасимого оптимізму, відмінного виконання всіх поставлених завдань, а головне – спокійного, мирного неба над головою», – наголосив він.

Під час урочистостей також привітали і місцевих учасників АТО, які, ризикуючи своїм життям, відстоювали незалежність і територіальну цілісність України у неоголошеній війні з Росією.

Олександр Плужнік вручив кожному з них президентські відзнаки «За участь у бойових діях».  А ще закликав і надалі своєю важливою справою нагадувати всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here