Нововолинські школярі змагалися у «Веселих стартах»

0
322

У Нововолинську відбулися вже традиційні міські змагання «Веселі старти». Цьогоріч вони пройшли у ЗОШ №2.

У спортивних випробуваннях взяли участь 9 збірних команд учнів 4-х класів усіх нововолинських шкіл та гімназії.

Кординатор спортивного заходу, вчитель фізичної культури школи №6 Роман Івановський, звертаючись до юних спортсменів, наголосив, що «Веселі старти» проводяться з метою залучення їх до регулярних занять фізичною культурою і спортом, адже бути здоровим – це не лише важливо, а й модно.

«Ці змагання це перший крок у досягненні спортивних вершин. Тож бажаю усім Вам спортивного азарту, гарного настрою, удачі і нехай переможе найсильніший!», – зазначив Роман Івановський.

Свою вправність та швидкість школярі демонстрували 5-ти комбінованих естафетах: «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Флорбол», «Фітбол» та «Фрізбі».

Дітвора відчайдушно змагалася за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Школярі продемонстрували на майданчику свою спритність, швидкість і витривалість, а також силу духу, спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

Кожен учасник намагався виконати вправу на «відмінно», додавши балів до загальнокомандного заліку.

Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

У результаті цікавої та напруженої боротьби найспритнішою виявилася команда ЗОШ №2, другу сходинку посіла ЗОШ №5, а третє місце здобула ЗОШ №6.

До речі, команда-переможець «Веселих стартів» представлятиме Нововолинськ на обласних змаганнях.

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here