У Нововолинську вирішували проблемні питання захисту прав дітей

0
296

Днями у Нововолинську комісія з питань захистку прав дитини розглянула дев’ять питань. За інформацією прес-служби міськради, це вже шістнадцяте засідання, яке відбулося нинішнього року у приміщенні міськвиконкому.

Тож і цього разу розглянули низку заяв й звернень батьків та відповідних служб, з якими ознайомила начальник служби у справах дітей Іванна Думич. З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.

Зокрема, заслухавши батьків малолітньої дитини щодо розв’язання спору про визначення місця проживання їхньої дитини, комісія порекомендувала колишньому подружжю позайматися з психологом, аби дійти спільної згоди.

Десятки сотень кілометрів до Нововолинська подолав батько трьох неповнолітніх дітей для того, щоб визначити спосіб своєї участі у вихованні двох синів та доньки. Заслухавши колишніх чоловіка та дружину, члени комісії прийняли рішення, яке задовольнило обох батьків.

Комісія ухвалила рішення про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, двом неповнолітнім, а також про влаштування дітей у сім’ю опікуна.

Члени комісії затвердили склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, розглянули питання про надання дозволів на здійснення правочинів з житлом, право власності чи право користування яким мають діти.

Остаточні рішення з окремих питань приймуть на засіданні виконкому, яке відбудеться у листопаді цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here