Шахту № 9 «Нововолинська» ліквідовувати не будуть

0
137

Міністерство енергетики та вугільної промисловості наразі не ухвалювало рішення про ліквідацію шахти № 9 «Нововолинська». Про це йдеться у відповіді на звернення облради за підписом заступника міністра Анатолія Корзуна, – повідомляє прес-служба Волиньради.

У Мінвуглепромі відреагували на звернення волинських депутатів щодо вирішення ситуації, яка склалася на шахті № 9 «Нововолинська».

У документі за підписом заступника міністра Анатолія Корзуна зазначається, що основними гірничо-технічними показниками проекту програми розвитку гірничих робіт на 2019 рік по шахті № 9 «Нововолинська» передбачено видобути 90 тисяч тонн вугілля, підготувати гірничими роботами та ввести в експлуатацію дві нових лави.

«Слід зазначити, що при розгляді оперативних та річної програм розвитку гірничих робіт питання щодо ліквідації шахти № 9 «Нововолинська» не розглядалося. При цьому наголошуємо, що ліквідація юридичної особи відповідно до чинного законодавства потребує прийняття окремого управлінського рішення. Наразі рішення щодо ліквідації підприємства Міністерством не приймалось», – йдеться у відповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here