Квітковий гороскоп: дізнайтесь, яка з цих чарівних квіток ваш оберіг

0
425

Про те, що існує гороскоп квітів, відомо багатьом – адже дарують нам своє заступництво не тільки небесні тіла, але і прекрасні створіння природи, квіти, рослини. Буде чудово, якщо захищаюча квітка буде завжди поруч для захисту на шляху життя. Таку рослину завжди можна виростити вдома або в саду, поставити у вазу або просто висушити і носити з собою.

У всіх рослин і квітів свій характер і вдачу, з-за цього існує гороскоп новини. Багато це помічали, особливо в області порівняння людей і квіток були успішні друїди і волхви.

Кожен знак зодіаку по-своєму унікальний, так що ж нового можна дізнатися з квіткового гороскопу про характер людини народженої в певний період часу?

Гороскоп квітів на весну

МАК (1-10/03).

Згідно з гороскопом, піддатися чарівності маку дуже просто, уникнути його впливу не представляється можливим. Всюди мак знаходить друзів, веде людей за собою, досягає свої цілі. У нього немає прагнення залучати до себе уваги, так як це не показник того, що людина найголовніший в компанії. Мак має дипломатичними здібностями. Однак часом йому не вистачає впевненості. Мак любити покладатися на долю, що нерідко приводити його до азартних ігор і сумнівних операцій. Людині з цим знаком зодіаку достатня лише поставити перед собою чітку мету і тоді він обов’язково досягне її. Також макам необхідно стежити за своїм харчовим раціоном, що добре позначиться на здоров’ї сім’ї.

ЛІЛІЯ (11-20/03).

Люди під заступництвом цього квітки чітко знають, що їм потрібно і цілком можуть досягти цього. На перший погляд, лілія сором’язлива і скромна, але в тій момент, коли це їй буде необхідно, зможе вразити своєю красою і елегантністю. Свої життєві таємниці лілія нікому не розкриває, говорити завжди загадково і приховує все, що для неї важливо. Неможливо наблизитися до Лілії ближче, ніж вона захоче, але і піти без її дозволу теж не вийде. Людина, якій протегує ця квітка, цікавиться всім незвичайним, аномальним, надприродним. Незважаючи на все це, лілія воістину витончена натура.

НАПЕРСТЯНКА (21-31/03).

Люди, народжені під заступництвом цього квітки, завжди розважливі, уважні і наполегливі. Їх розум працює настільки ж швидко і точно, як і сучасний комп’ютер, вирішуючи складні проблеми. Такі люди не боятися труднощів, завжди йдуть до кінця і здобувають перемогу за перемогою. І все це завдяки особливому внутрішньому стрижню, який підтримує в потрібні моменти життя, хоча часом підводять нерві. У такої людини майже немає друзів, емоції нечисленні і завжди строго контролюються. Люди, яким протегує ця квітка, дуже мобільні. Вони багато рухаються, змінюють з легкістю сфери діяльності. Наперстянку часто сильно поважають, але дуже рідко люблять, що її не особливо то й хвилює.

МАГНОЛІЯ (1-10/04).

Люди під знаком магнолії дуже гонорові і часто прагнуть домінувати над іншими. Успіх до таких людей видобувається довгим працею і терпінням, покладаючись на вірних друзів. У Магнолії унікальна здатність бачіті гарні угоди та прибуткові проекти. Люди, під заступництвом магнолії, витрачають гроші завжди обдумано, хоч і легко. Їм дуже подобається дивитися на ті, як заздрять навколишні. У важких моментах Магнолія може допомогти, подбати, альо після вирішення проблеми краще візьме, ніж віддасть. Люди-магнолії завжди судять людей по собі. В їх очах, люди, які не працюють або хворіють – це ледарі, облудники і лицеміри.

ГОРТЕНЗІЯ (11-20/04).

Людина під цим знаком завжди яскравий, веселий, обольстителен, альо на жаль, самотній. Він легко зацікавлюється, але ще легше остигає до людей і лише інтерес до власної персони нескінченний. Гортензія через чур любити задоволення всіх мастей – це клубні веселощів, гуляння, гульки, шопінг. Вона ніколи собі не відмовляє в чому-небудь, легковажна до тих, кому вона небайдужа, мінливий у настрої. З-за широкої душі Гортензія часто страждає від недругів і жадібних людей, які цим користуються. У людей під знаком гортензії завжди легко вдається зайняти своє місце у світському суспільстві.

ЖОРЖИНА (21-30/04).

Ці люди завжди виставляють себе напоказ. Їх гордість просто зашкалює і їм просто необхідно отримати гідну оцінку їх якостей. Також таким людям подобається отримувати компліменти на свою сторону. Люди під знаком Жоржини у більшості випадків покладаються на волю долі, а не будують плани заздалегідь. У кар’єр єрному зростанні Жоржини багато чого вимагають від себе та інших.

КОНВАЛІЯ (1-10/05).

За квітковим гороскопом, ці квіти легко поранити. Якщо людина під цим знаком відчуває до когось якісь почуття, то вони дуже сильні і щирі. Також Конвалії дуже щедрі і працездатні, що в сумі робить їх кращими товаришами і колегами. Якщо такі люди високо піднімаються кар’єр єрними сходами, то часто вкладають кошти у благодійність, хоча самі скромні.

ПОРТУЛАК (11-21/05).

Портулаки у своєму житті завжди розважливий і уважний. Все перевіряє і обмірковує по кілька разів. Притому люди, що народилися під цим знаком надзвичайно підозрілі і майже нікому не довіряють. Щоб домогтися довіра такої людини, необхідно докласти чималих зусиль. Така рису цих людей пов’язана з тім, що смороду дуже близько сприймають неприємності рідних людей. Того, кого вони полюбили, готові віддати абсолютно все.

РОМАШКА (22-31/05).

Неможливо не помітити краси і привабливості цих квітів. Але гороскоп новини застерігає бути з Ромашками пильними, так як люди під цим знаком часто зображують радість життя і простоту, а потім входять в довіру до людей, для того щоб використовувати їх в своїх цілях. Також квітковий гороскоп говорити про ті, що Ромашки часто замовчують про багатьох фактах.

Квітковий гороскоп літа

ДЗВІНОЧОК (1-11/06).

Ці квіти – саме постійність. Навіть незначні зміни викликають у них дискомфорт. Люди під знаком цієї квітки часто займаються збиранням різних старих промов і рішення щось викинути дається нелегко. Вони люблять займатися всім самостійно, а не за допомогою техніки. Дзвіночок – це крайній однолюб. Якщо з коханим чоловіком стосунки не складуться, може залишитися один на все життя.

МАРГАРИТКА (12-21/06).

Цим квіткам характерна сильна сором’язливість і скромність. Однак, якщо потрібно, можуть зробити і щось божевільне. Квітковий гороскоп говорити і про те, що люди під цим знаком люблять стабільність, але не без яскравих подій. Люблять розважатися на шоу, концерти. Спілкування цих людей проходити здебільшого в обмеженому колі.

ТЮЛЬПАН (22/06-1/07).

Ці квіти люблять свободу і не приемлят залежності від кого-небудь, що може служити причиною довгої холостий життя. На язиці у них завжди ті, що і в голові. Терпіти не можуть брехня і лицемірство. Намагаються зробити так, щоб у їхньому житті було якомога більше незвичайних аспектів. За твердженням квіткового гороскопу Тюльпани надзвичайно щасливі.

ЛАТАТТЯ (2-12/07).

За датою народження ці квітки справжні пристосуванці, завжди зможуть підлаштуватися під будь-які умови. Труднощі їм не перешкода. Як стверджує гороскоп, характер у Латаття надзвичайно різнобічний. У них завжди багато друзів з різними захопленнями і характерами.

ФІАЛКИ (13-23/07).

Одні з самих розпещених новини за гороскопом. Вони вимагають постійної уваги до своєї персони, від нестачі якого можуть навіть впасти в депресію. У коханні можуть жертвувати.

ШИПШИНА (24/07-2/08).

Згідно з квітковим гороскопом шипшини надмірно замкнуті, і завжди оточують собі шипами, через що до них доторкнутися не представляється можливим. До багатьох ці квіти агресивні, хоч це всього лише метод захисту. Ніколи не слухають порад оточуючих. З близькими люди цієї квітки завжди щирі і ненавидять брехня.

СОНЯШНИК (3-12/08).

Згідно з квітковим гороскопом соняшники рано починають робити успіхи в кар’єр єрі, з-за чого у короткий термін займають гарне становище в суспільстві. По життю йдуть зі своїми поглядами і не слухають інших. Сім’я у соняшників, як правило, численна.

РОЗА (13-23/08).

Судячи з твердженням гороскопом, по даті народження Рози неприступні і прекрасні. При підйомі по кар’єр єрних сходах вони завжди досягають поставлених цілей, але працюють на знос, шкодячи своєму здоров’ю. Якщо кому-небудь вдасться довести, що він гідний любові Троянди, то без уваги він не залишиться.

Існує також ряд осінніх і зимових знаків квіткового гороскопу, які не менш цікаві. Осінні — це дельфініум, гвоздика, астра, верес, камелія, бузок, фрезія, орхідея, півонія, гладіолус. Зимові – це кульбаба, лотос, едельвейс, тирлич, чортополох, безсмертник, омела, беладона, мімоза. Всі ці знаки зодіаку по-своєму цікаві і унікальні, і кожен з них вартий уваги.

А тепер детальніше:

Осінні квіти:

ДЕЛЬФІНІУМ (24 серпня – 2 вересня)
Аскет. Невимогливий до себе, тільки до інших. На жаль, людина, народжена під цим знаком, може бути цапом-відбувайлом. Повинен уміти дати відсіч підступам недоброзичливців.

ГВОЗДИКА (3 – 11 вересня)
Людина з таким прямим як у Гвоздики характером варто пошукати. Подібна властивість зовсім не подобається оточуючим. Але на жаль, Гвоздика стоїть на своєму, навіть якщо сила не на її боці. Головне – відстояти правду.

АЙСТРА (12 – 22 вересня)

Тугу і смуток осені помітно прикрашають Айстри. Так і людина-Астра, як зірка в ночі, розсіює морок своєю веселою вдачею. Але це не безшабашное веселощі, а цілком усвідомлена поведінка. Таких людей цінують і підлеглі, і начальство.

ВЕРЕС (23 вересня – 3 жовтня)
Люди, народжені під знаком Вересу, відрізняються вишуканістю. Це незамінні фахівці – універсали. Знають ціну своїм золотим рукам. Верес – хороший товариш. В біді не продасть.

КАМЕЛІЯ (4 – 13 жовтня)

Приємна зовнішність. Витонченість, але незважаючи на це – мужність. У поведінці багато дитячого, артистичні дані.

БУЗОК (14 – 23 жовтня)
Символ розквіту, свіжості, молодості. Старанна і цілеспрямована, Бузок із задоволенням допомагає іншим. Не варто звертати увагу на більш спритних колег по роботі.

ФРЕЗІЯ (24 жовтня – 2 листопада)
Безстрашність, наполегливість, упертість, яка іноді шкодить. Люди, що народилися під цим знаком, викликають симпатію, завдяки якій успішно просуваються по службі. Треба проявляти велику дипломатичність. Не слід перевтомлюватися.

ОРХІДЕЯ (3 – 12 листопада)

Такі квіти у нас не ростуть. Але людии відрізняються таємничістю і загадковістю. Різні сумніви призводять до сутичок з оточуючими і тертя з начальством. Однак, як кажуть, “терпіння і труд все перетруть”.

ПІВОНІЯ (13 – 22 листопада)

Швидкоплинний вік Півонії-квітки. Але Півонії-людині можна не боятися за здоров’я. Все винесе. Звичайно, при розумних перервах в роботі. Пиону треба бути більш стриманим і поменше розповідати про свої плани.

ГЛАДІОЛУС (23 листопада – 2 грудня)
Людина, народжена під цим знаком, особливими талантами не відрізняється, але дуже працьовитий і старанний. Під вмілим керівництвом може досягти багато чого. Не хвалько.

Зимові квіти:

КУЛЬБАБА (3 – 12 грудня)

Символ тепла. Любить свіжість, подих вітерця. Не може без уваги оточуючих. Через це екстравагантність, іноді переходить усі межі смаку і суспільних норм. Якщо критикують на роботі, то Кульбаба завжди може захиститися реальними результатами у виконанні дорученого завдання.

ЛОТОС (13 – 22 грудня)
Символ чистоти. Квітка Лотоса дуже багато означає для народів Азії. В наших краях Лотос екзотика, не більше того. Хоча завдяки екзотичності, неординарності мислення і поведінки Лотосу багато що сходить з рук. Слід бути більш гнучким по відношенню до людей.

ЕДЕЛЬВЕЙС (23 – 31 грудня)

Квітка росте високо в горах. Людина, народжена під цим знаком, володіє всіма якостями хорошого друга. Насамперед це надійність. Спокійний темперамент, хоча у вихорі подій Едельвейс іноді втрачає терпіння.

ТИРЛИЧ ЖОВТИЙ (1 – 10 січня)

Загадкова квітка, що символізує літнє тепло. Росте на гірських луках. Надає характеру деяку таємничість, більшою мірою зовнішню, тоді як усе пояснюється досить просто. Наприклад, причиною скритності і замкнутості може бути звичайна сором’язливість. Людина, народжена під цим знаком,- вперто добивається мети. Слід остерігатися холодної погоди.

БУДЯК (11 – 20 січня)
Ніхто не звертає на нього увагу. Тому, метушачись, він постійно “викликає вогонь на себе”. Вигадує часом непосильні для себе заняття, від яких, помізкувавши, може тут же відмовитися під будь-яким приводом. Така поведінка дезорієнтує навколишніх і тому вони не завжди можуть розгледіти основну рису будяка – доброту. Він чудовий друг і сім’янин. Виконавчий працівник. Трудове завзяття може привести до ранньої гіпертонії.

БЕЗСМЕРТНИК (21 – 31 січня)
Безсмертник – це бессеребреник. Скромний, але тим не менш пильно стежить за модою. Його елегантність часто стає об’єктом заздрості. Але у нього достатньо енергії, щоб перебороти всі труднощі і з блиском перемогти недоброзичливців.

ОМЕЛА (1 – 10 лютого)
Жінка відрізняється цікавістю і легкістю поведінки. “Ризиковий” характер, здатність обворожить, навіть самого неприступного чоловіка. Чоловіки, народжені під цим знаком ведьмацкого” квітки повинні робити ставку на спорт, культуризм, карате, теніс, щоб користуватися популярністю у протилежної статі. Все це зберігає їм здоров’я і робить їх привабливими.

КРАСАВКА (11 – 19 лютого)

Жінка – скромна красуня. Не намагайтеся “розколоти” її з першого разу. У неї достатньо сил і енергії, щоб дати належну відсіч. Може бути, з нею пощастить після другої спроби. Чоловік хоч і не красень, але працює як звір, без утоми. Отже, і отримає відповідно.

МІМОЗА (20 – 28 лютого)
Люди, що народилися під цим знаком, подібно квітці. Відрізняються підвищеною чутливістю. Мімоза переживає дуже боляче, якщо її роботу недооцінили. Начальники, не перевантажуйте Мімозу! Вона звикла жертвувати собою, щоб виконати доручену їй роботу, і заслужити заохочення, нехтуючи відпустками і лікарняними. Небезпека інфаркту і виразки шлунка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here