Нововолинський центр зайнятості: Як знайти роботу молодій матусі

0
192

Кожна мама вдома педагог, кухар, лікар, психолог.

Проте якщо ви просто не можете довго сидіти вдома і маєте сили та бажання трохи попрацювати, то нічого поганого в цьому немає. Нововолинська міська філія Волинського обласного центру зайнятості пропонує ряд корисних порад, які можуть бути корисними молодій матусі.

✅ Навряд чи зможете працювати повний робочий день, хоча якщо у вас є армія підтримки бабусь, дідусів та інших родичів, тоді працюй на здоров’я. Якщо немає такого надійного тилу, розглядайте пропозиції неповного робочого дня.

Якщо ж болісно переживаєте розлуку з дитиною, подумайте, яку роботу зможете виконувати вдома. Дистанційна робота, робота за гнучким графіком та фріланс є чудовим варіантом для молодої мами.

Краще розглядайте пропозиції роботи поблизу свого будинку, це дасть можливість економити час, який ви щодня витрачаєте на проїзд.

P.S До речі, вам відомо, що кожна жінка, яка працює і виховує дитину віком до чотирнадцяти років, має право на скорочений робочий день? Це право прописано в статті 51 КЗпП.

Якщо самотужки не вдасться знайти роботу, тоді звертайтеся до служби зайнятості, там обовя’зково допоможуть з працевлаштуванням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here