Бійці зенітно-ракетного полку отримали подарунок від Нововолинської міськради

0
174

Подарунок від Нововолинської міської ради напередодні Дня захисника України отримав зенітно-ракетний полк, що дислокується у Володимир-Волинську.

Цей підрозділ виконує бойове завдання у зоні Операції об’єднаних сил. І аби свій почесний обов’язок бійцям було виконувати легше, за кошти міського бюджету, а це 10 тисяч гривень, їм купили необхідне обладнання.

Міський голова Віктор Сапожніков вручив електрогенератор, бензопилу, автомобільну акумуляторну батарею, а також набір ключів для обслуговування автомобілів представнику військової частини майору Андрію Качану

«Нововолинськ ніколи не стояв і не стоятиме осторонь бойових дій на Сході. Ми розуміємо, що маємо допомагати нашим бійцям. Бо тільки та держава, яка має свою міцну армію може захистити свої кордони і свій народ. Тому ми чим можемо, тим допомагаємо нашому війську. Починаючи від 2014-го року, ми і техніку ремонтували, і акумулятори купували і благодійну допомогу неодноразово на Схід відправляли і самі їздили в зону АТО. Тож візьміть цю, необхідну для вас техніку в знак нашої поваги і вдячності», – зазначив очільник міста.

Віктор Борисович запевнив, що й надалі допомагатимуть нашим бійцям. Адже сьогодні у зоні проведення Операції об’єднаних сил перебуває ще чимало нововолинців. За чотири роки демобілізовано більше 760 наших земляків.

У свою чергу від командування військової частини Андрій Качан Нововолинської міської ради вручив подяку міському голові за спонсорську допомогу, а також список нововолинських резервістів, котрі сумлінно виконують свій військовий обов’язок. Сім’ям цих військовослужбовців будуть оголошені подяки міського голови.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here