Нововолинські школярі привітали воїнів-захисників зі святом

0
428

День захисника України, згідно указу Президента України, щорічно відзначається 14 жовтня. Це – всенародне свято, адже захисниками вітчизни є: учасники Національно-визвольних рухів XX століття, Революції гідності, добровольці, військові, волонтери, діти і дорослі, всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над загарбниками.

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, у Нововолинській ЗОШ №6 відбувся фестиваль козацької, стрілецької, повстанської та сучасної патріотичної пісні «Пісенна подорож «Повстанські ночі» серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців НЦДЮТ, який проходить в нашому місті у формі фестивалю-конкурсу вже третій рік поспіль.

В знак вдячності і поваги тим, хто носить військову форму, кожен з колективів представив увазі глядачів козацько-повстанські та актуальні насьогодні сучасні, патріотичні пісні.

Тих, хто брав участь у боротьбі за волю України та боронив наші кордони, привітали оплесками й квітами, віддавши їм честь за те, що вони відстоювали нашу державу.

Серед присутніх на святі були також і представники влади.

Начальник управління освіти, Ольга Лакиш, зауважила, що це свято, є нашим національним, відокремлюючи Україну від історії козацтва до сьогоднішніх днів. Побажала усім миру та злагоди у серцях та нашій державі.

«Це свято свободи, миру, любові, відданості  і мужності. Сьогодні, усі ви: воїни УПА, ті хто брав участь  у антитерористичній операції, усі є  захисниками Вітчизни!  Дорогі діти, бажаю аби ви знали тільки мирне небо, щоб ніколи не довелося захищати зі зброєю в руках наші кордони. Вітаю усіх з великим, щирим, нашим Українським святом! Миру усім, любові, злагоди і перемоги!» – побажала вона.

А пісенна програма ти часом продовжувалась мелодійними та чуттєвими композиціями. У залі панувала урочиста, піднесена атмосфера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here