136 мільйонів виділено Кабміном на зарплати шахтарям

0
109

Кабмін Міністрів виділив 136 мільйонів гривень на зарплати шахтарям.

Про це повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун в ході виступу в парламенті в п’ятницю, 5 жовтня, – йдеться на сайті fn.новини.

Пропустити через 11 “Позавчора вже підписано рішення уряду про виділення 136 млн (для погашення боргів перед працівниками шахт – ред.). Зараз проходять останні погоджувальні процедури. Думаю, найближчим часом заборгованість буде істотно зменшена”, – сказав заступник міністра.

Виділення грошей на погашення зарплат стало продовженням політики підтримки вітчизняної вугільної галузі. Так, раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України готує розпорядження, яким планує ввести в дію пріоритетне спалювання українського вугілля на теплоелектростанціях.

На думку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, пріоритет українського вугілля позитивно вплине на незалежність і вітчизняну економіку. Відвантаження імпортного енергетичного вугілля на ТЕС і ТЕЦ України в січні-серпні 2018 року склало 3 млн 740,3 тис. тонн, що в 1,7 разу більше, ніж за аналогічний період 2017 року (2 млн 186,9 тис. тонн). При цьому з РФ на українські електростанції надійшло 2 млн 910,3 тис. тонн вугілля (частка – 77,8%).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here