Що дитині потрібно знати про безпеку

0
77

Дитячі та сімейний психолог Світлана Ройз написала в соціальних мережах колонку, яка стане в нагоді всім батькам.
На минулих вихідних поліція затримала жінку, яка викрала двомісячне немовля з дитячого саду в Києві. Дитина була занадто малий, щоб чинити опір і зрозуміти, що з ним відбувається. Якщо твій малюк досяг трирічного віку, його потрібно навчити деяким правилам. Читай колонку Світлани Ройз. Про це пише Клач.

В продовження теми безпеки дітей. Раз на кілька тижнів ми з донькою згадуємо – перевіряємо знання. У нас – це гра, в яку залучаємо тих, хто знаходиться поруч. Дитині 3,5-4 років важливо знати:

1. Ім’я-Прізвище дитини (ім’я-прізвище мами і тата).
2. Домашня адреса.
3. Хто першим заходить в ліфт (дорослий), хто виходить (дитина).
4. Чужим людям дверей не відкриваємо – кличемо дорослих. Навіть якщо за дверима Дід Мороз або Свинка Пеппа ( »- що, і Дідові Морозу не відкривати, мама, ти впевнена ?! Запитала дочка в першу« гру ». – обов’язково кликати дорослих!»)
5. Що робити, якщо раптом загубився (як мінімум, залишатися на місці, не тікати, щоб дорослий міг знайти, при походах в багатолюдні місця на дитину «браслет-непотеряшка» з телефоном мами або тата)
7. У чужих людей їжу, іграшки, будь-які речі не брати.
8. Коли хтось чужий намагається відвести з майданчика, каже при цьому, що батьки чекають поруч – питати пароль, кричати, (- мама, а вони не турбуватимуться і не образяться, якщо з ними не підуть? – запитала дівчинка. – твоя безпеку і здоров’я важливіше за все на світі. і ти не відповідаєш за почуття дорослих.)
9. Мити руки після вулиці.
10. Завжди запитувати дозвіл, коли хочеться взяти чуже.

Важливо не приділяти надмірної уваги жодної з тим – темі трусиків уваги приділяється стільки ж, скільки і миття рук. Правил не повинно бути багато.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here