У Нововолинську відкрили першу безкоштовну заправку для електромобілів

0
4622

У Нововолинську урочисто відкрили першу зарядну станцію для електромобілів. Її встановили на території Бош Авто Сервісу «Формула» на вулиці Шахтарській, 27 у партнерстві з Go To-U Україна.

Для власників електрокарів зарядка буде безкоштовною. Щоправда, час для зарядження своєї автівки варто бронювати заздалегідь, адже пристрій поки що однозарядний.

Директор Бош Авто Сервісу «Формула» Богдан Бадзюнь перейняв ідею відкриття заправки для електромобілів у львівських колег.

Однак, за його словами, Нововолинська зарядна станція відрізняється універсальністю.

«У нас можна не лише повністю зарядити чи підзарядити свій електрокар, а й купити запчастини до нього. Також ми надаємо широкий спектр послуг щодо ремонту та обслуговування електромобілів», – зазначив Богдан Бадзюнь.

Він запевнив, що зарядна станція забезпечує швидку зарядку і є універсальною: підходить для всіх електрокарів, які сьогодні їздять в Україні.

І хоча в Нововолинську електромобілів наразі лише 5, а у Володимирі-Волинському всього 4, Богдан Бадзюнь переконаний, що за електротранспортом – майбутнє.

«Я надіюсь, що в майбутньому кількість електрокарів збільшиться. Адже цей автомобіль не забруднює повітря, рідше ламається, а заводиться і працює тихіше, ніж деякі ноутбуки. До того ж, використання електромобілів економічно вигідніше і дешевше. Тож нововолинці, які придбають ці автомобілі чи люди, які проїжджатимуть через наше місто, зможуть і підзарядити свій електрокар, і відремонтувати, якщо буде потрібно», – запевнив директор Бош Авто Сервісу «Формула».

Цієї ж думки і менеджер компанії Go To-U Україна Руслан Хорін. Він впевнений, що електрокари започаткували нову еру автомобільного світу. І, незважаючи на те, що Нововолинськ порівняно невелике місто і електромобілів в місцевих мешканців не багато, напрямок запровадження і розвитку електротранспорту в місті перспективний і актуальний.

«Це не простий крок. Бо процес запровадження таких інноваційних технології важкий і довготривалий. І дуже добре, що є такі інноваційні кампанії, які підтримують розвиток новітніх технологій. Це дасть поштовх для збільшення кількості електромобілів в регіоні. Адже люди побачать, що це можливо, що є місця, де можна зарядити свою автівку і місця, які якісно обслуговують такі автомобілі», – зазначив Руслан Хорін.

На відкриття зарядної станції для електромобілів завітали колеги, партнери, друзі та клієнти Бош Авто Сервісу, а також заступник міського голови Володимир Рожелюк.

«Дуже приємно, що наше місто розвивається. Хочеться, щоб спектр послуг, які ви надаєте, і далі розширявся, а якість ваших послуг ще більш покращувалася. В добру путь!», – наголосив Володимир Дмитрович.

Після урочистого перерізання стрічки, присутнім продемонстрували як станція заряджає електромобіль.

До речі, аби зарядити «Tesla», або ж «Nissan Leaf», а саме ці марки електромобілів в Україні найпопулярніші, необхідно щонайменше 2 години.

Нагадаємо, зарядити електромобіль можна безкоштовно, напругу кожен автомобіль вибирає індивідуально.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here