Нововолинським десятикласникам розповіли про кримінальну та адміністративну відповідальність

0
124

У Нововолинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулася зустріч учнів 10 класів та працівників Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокурор Олена Левчук завітала до десятикласників, аби розповісти їм про кримінальну та адміністративну відповідальність.

Інформуючи неповнолітніх про відповідальність за вчинення злочинів та адміністративних правопорушень, прокурори та педагоги, які сприяють зустрічам своїх вихованців із правоохоронцями, сподіваються, що поширення серед підлітків інформації на цю важливу тему вплине на підвищення свідомості юних громадян та на зменшення злочинності у дитячому середовищі в шахтарському місті.

Цьогоріч кількість злочинів, вчинених підлітками у Нововолинську, зросла з 6 до 27 (тобто більш, ніж в 4 рази).

Зростання злочинності серед неповнолітніх спричинює неналежний догляд батьків за дітьми, недостатня профілактична робота з боку працівників органів поліції, освіти, служб у справах дітей,центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді. Відтак прокурори постійно проводять профілактичні заходи серед неповнолітніх, аби упередити вчинення ними правопорушень.

Уважно вислухавши лекторку, учні взяли активну участь у спілкуванні в форматі “запитання-відповідь”.

Закінчилася бесіда переглядом фільму про те, як відбувають покарання у виді позбавлення волі неповнолітні засуджені у колоніях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here