“Гей, таланти, відгукніться” – у будинку культури Благодатного організували День відкритих дверей

0
739

Пошуком талановитих вихованців традиційно розпочинають навчальний рік мистецькі заклади. Аби познайомити майбутніх гуртківців із напрямами аматорської творчості, в будинку культури селища Благодатного влаштували День відкритих дверей «Гей, таланти, відгукніться».

Перш ніж відкрити для дітей місце, де живе творчість, фантазія, майстерність, талант і постійний пошук, ведучі заходу Галина Максименкова  та Нікіта Желясков познайомили присутніх у залі із педагогами, котрі допомагають вихованцям мислити, розкривати талант і вчитися.

Прекрасні миті спілкування з мистецтвом музики та співу у будинку культури Благодатного подарують вокально-естрадний гурток та його керівник Олена Бондарук. Зберігає і примножує українські традиції та культурні народні надбання керівник народного аматорського фольклорного колективу «Серпанок» Наталія Мазурок. Керіник зразкового аматорського ансамблю танцю «Фантазія» Анатолій Галичук зарекомендував себе ініціативним, кваліфікованим фахівцем, що вміло виявляє здібності дітей і прививає їм любов до танцю. Керівник театрального колективу Галина Максименкова упевнена, що Божа іскра є у кожній дитині, а її вихованці відчувають цю любов, горнуться до своєї наставниці, і з радістю відвідують заняття. Жодне заняття у мистецькому закладі не обходиться без допомоги акомпаніатора Анатолія Міщука.

Усіх керівників гуртків запросили на сцену, вихованці вручили своїм наставникам осінні квіти. Запросила маленьких селищан відвідувати гуртки будинку культури його директор Леся Розенгард.

До уваги глядачів представили відео презентацію про творче життя вихованців і працівників будинку культури: присутні з приємністю переглянули світлини із репетицій, конкурсів, екскурсій, численних концертів.

Вітання звучали і від вихованки закладу, а нині виконувачки обов’язків директора Нововолинського палацу культури Марії Олійчук.

Гуртківці на сцені продемонстрували усе, чого навчилися на заняттях.

   

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here