Нововолинські рятувальники відзначили професійне свято

0
448

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, гірськопошуковців та інших спеціальних формувань, а також спеціалістів, які роблять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Цей день було створено, щоб вшанувати представників професії та показати важливість її для держави.

З’явилося це професійне свято не так давно.  12 вересня 2008 року Президент України видав Указ на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Отож, цьогоріч це вже 10 – та річниця професійного свята рятівників.

З цієї нагоди нововолинських рятувальників привітали представники  міської влади: заступник міського голови Олександр Громик, начальник відділу транспорту і зв’язку Юрій Куцура, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Дмитро Трофимчук.

Вітаючи з професійним святом рятувальників, Олександр Громик зазначив, що в разі надзвичайної ситуації у нас безсумнівно є на кого покластися, адже у місті є люди, які нас захистять, допоможуть та врятують.

«Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії, людей, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Щира вам дяка за вашу нелегку роботу, за врятовані життя та об’єкти інфраструктури міста», – наголосив заступник міського голови Олександр Громик.

Начальник Нововолинського міського відділу ДСНС України у Волинській області Іван Саюк висловив свою подяку колегам за їхню сумлінну, професійну та самовіддану роботу, також активну участь у спортивному житті, результатом якої є зайняті призові місця у обласних та всеукраїнських змаганнях.

Традиційно під час святкового заходу не обійшлося й без відзнак.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята рятівників  відзначили грамотами, подяками і грошовими преміями.

Також під час нагородження відбулося присвоєння чергових спеціальних звань.

 

 

Найщиріші вітання з нагоди 10-ї річниці професійного свята висловив також начальник ДПРЧ 5 Руслан Безека, бажаючи рятувальникам козацького здоров’я, достатку, злагоди в родинах і спокою у несенні служби.

«Від себе особисто та від імені керівництва хочу привітати вас зі святом. Завдяки вашій діяльності ми залишаємось на перших позиціях в області за всіма показниками. Нехай виклики долі, які ви з гідністю приймаєте кожен день, мотивують вас самоудосконалюватися та професійно зростати! Здоров’я вам і вашим сім’ям», – зазначив Руслан Безека.

 

.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here