Майбутнє шахти №10 «Нововолинська» є? На 2019 рік на копальню передбачено лише 25 мільйонів

0
360

25 мільйонів гривень державної підтримки на будівництво шахти №10 «Нововолинська» заклали у проекті держбюджету на 2019 рік. Як і очікували працівники гірничого довгобуду, право на працю і завершення будівництва їм доведеться відстоювати через протести, адже сума критично мізерна.

«Державна підтримка будівництва шахти №10 «Нововолинська» – 25 мільйонів гривень», – такі дані подані у додатку №3 проекту держбюджету України на 2019 рік, котрий уже внесений на розгляд Верховної Ради.

Директор копальні Григорій Бар розповів, що чи не половину цієї суми потрібно буде віддати на оплату енергоносіїв, тож на заробітну плату вистачить хіба на кілька місяців. Керівник підприємства прогнозує масове звільнення робітників, які періодично змушені вдаватися до протестів, аби отримати зароблене.

«Ніхто не збирається добудовувати шахту, а смотрящі продовжують грабувати. Робітники не будуть миритися з таким становищем. Повірте», – так відреагував на ситуацію голова НПГУ Михайло Волинець.

«В результаті, не тільки вугільна галузь постраждає, а я уся країна буде платити ще більше за електроенергію. Якби в цьому році не закупили в два рази більше імпортного вугілля ніж минулому, то не було б проблем у вугільній галузі. При цьому, потрібно щоб влада усвідомлювала свою відповідальність та серйозно поставилась до проблеми. А міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик – відповідально ставився до своїх обов’язків», – йдеться у дописі на сторінці Михайла Волинця у Фейсбуці.

На жаль – це крохи… Відносно шахти “Нововолинська №10” за борги по електроенергії треба виплатити 16 млн, А того що…

Опубліковано Mykhailo Volynets Субота, 15 вересня 2018 р.

Нагадаємо, минулого тижня працівники шахти №10 «Нововолинська» провели збори трудового колективу, на яких йшлося про організацію поїзди до Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана, аби домогтися збільшення фінансування будівництва 10-ки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here