Кір атакує: кількість захворілих нововолинців збільшилась до 5

1
952

Кір продовжує атакувати нововолинців. За вихідні кількість захворілих дітей збільшилась до 5. Цю інформацію підтвердив Нововолинський міськрайонний відділ Волинського обласного лабораторного центру.

Зокрема, на кір захворіла дитина, яка навчається в ЗОШ №5. Про інших хворих інформації наразі не має.

Виконувач обов’язків директора ЗОШ №5 Майя Кльофа повідомила, що учні 4 класу, у якому навчалася захворіла дитина, від сьогодні і до 28 вересня на карантині.

За неофіційною інформацією, дитина могла підхопити інфекцію від молодшої сестрички, вихованки місцевого ДНЗ, яка захворіла раніше.

Загалом мова йде про 5 захворілих. Остаточну кількість офіційно зареєстрованих випадків кору в лабораторному центрі обіцяють повідомити наприкінці тижня.

Нагадаємо, в п’ятницю, 14-го вересня, ми повідомляли, що у Нововолинську зареєстували випадок кору. Захворіла вихованка дошкільного навчального закладу №4. Дівчинка контактувала з родичами зі Львівщини. Тож можливо саме від них і підхопила інфекцію. З 6 вересня вона не ходить в дитсадочок, а група, яку відвідувала захворіла дитина, вже понад тиждень перебуває на карантині.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here