Депутати у постійних комісіях розглядають питання, які винесені на чергову сесію міськради

0
1440

Депутати Нововолинської міської ради готуються до чергової 26 сесії, яка відбудеться 19 вересня. Зокрема, у рамках підготовки до пленарного засідання, активно запрацювали постійні депутатські комісії, на яких обранці нововолинської громади розглядають питання порядку денного, проекти рішень сесії.

Першими до обговорення питань, які плануються винести на розгляд депутатського корпусу, приступили члени постійних комісій з питань соціального захисту населення, материнства і дитинства, охорони здоров’я та екології під керівництвом Магомеда Магомаєва, а також з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції на чолі з головою – Андрієм Нагорним.

У роботі засідань взяв участь і перший заступник міського голови Андрій Сторонський.

Члени комісій розглянили, обговорили та ухвалили різноманітні пропозиції, поправки, зміни та питання, які стосуються життєдіяльності міста.

Зокрема, присутні заслухали начальника фінансового управління міськвиконкому Галину Бурочук щодо підсумків виконання міського бюджету за І півріччя 2018-го та внесення змін до головного фінансового документа міста.

Ще одне питання, яке сьогодні, 6 вересня, розглянули члени постійних депутатських комісій – утворення комунального некомерційного підприємства «Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинської міської ради Волинської області».

Головний лікар Центру ПМСД Ольга Попіка запевнила, що Центр первинної медико-санітарної допомоги мусить стати некомерційним комунальним підприємством, за умовами медичної реформи. Адже тільки медичні заклади у статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Це підтвердив і перший заступник міського голови Андрій Сторонський, який зауважив, що якщо Центр первинної медико-санітарної допомоги не виокремиться в окреме некомерційне комунальне підприємство, то не отримає державного фінансування, відповідно до якого кошти «ходять» за пацієнтами. Саме тому, за його словами, Нововолинський Центр ПМСД має відділитись від Центральної міської лікарні.

Обговоривши це питання, члени комісії таки дали «зелене світло» на створення окремого медичного закладу, однак остаточне рішення депутати приймуть на черговій сесії.

Також на сьогоднішніх комісіях ухвалили питання «Про внесення змін до рішення міської ради від 12.11. 2015 року «Про структуру і штати виконавчих органів Нововолинської міської ради 7 скликання».

Зокрема, утвердили у структурі апарату міськради та її виконавчого комітету з 1 жовтня відділ з питань праці, загальною чисельністю 3 штатних одиниці, поклавши на нього функції у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю та здійснення контролю за охороною праці.

За наслідками розгляду питань на комісіях депутати прийняли відповідні висновки та рекомендації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here