Допоможіть! Молодій нововолинянці потрібні кошти, щоб побороти важку хворобу

0
6525

Небайдужих краян просять допомогти зібрати кошти на лікування мами двох дівчаток Тетяни Куценко, до якої повернувся рак.

Діагноз рак лівої молочної залози 3-ї стадії жінці поставили в 2013 році. Тоді вона перенесла дві операції, 7 хімій та 20 променевих терапій. Лікування тривало протягом року. Наступні чотири Тетяна жила на гормональних препаратах в надії більше не побачити недугу.

Однак, тепер хвороба повернулася у вигляді метастаз у легенях та печінці. І знову Тетяна Куценко вступає у боротьбу з підступною хворобою.

Зокрема, за плечами 34-річної нововолинянки вже 2 цикли хіміотерапій. Але боротьба за її життя триває. Зараз Тані необхідні дороговартісні препарати. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала її мама Людмила Цимбалюк.

Щиро дякую за вашу допомогу. Завдяки їй з’явилась надія на життя доньки. Величезні кошти вимагає лікування. Зараз вона проходить хімію, їх має бути шість. А потім треба буде приймати вісім місяців препарат “Ібранс” ціна 87000 грн на місяць та “Фазлодекс” ціна від 7000грн до 18000грн (залежить від виробника). Якщо зможемо придбати по програмі “Заради життя” препарат “Ібранс”, то буде дешевше – 40000 грн“, – йдеться в дописі Таніної мами.

Я,Цимбалюк Люда,мама Тані Куценко щиро дякую за вашу допомогу.Завдяки їй з'явилась надія на життя доньки.Величезні кошти…

Опубліковано Людою Цимбалюк Вівторок, 14 серпня 2018 р.

Коштів на дороговартісне лікування у родини вже немає. Тому усіх небайдужих краян просять допомогти. Адже мама двох донечок хоче жити.

Тож давайте всі разом допоможемо Тані знову перемогти!

Картка Приватбанку:

5168757330346836 Тетяна Валеріївна Куценко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here