13-м нововолинцям хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста»

0
1158

Вже незабаром кількість «Почесних громадян Нововолинська» значно збільшиться. Це почесне звання хочуть посмертно присвоїти за видатні заслуги у захисті 13-м Героям – корінним мешканцям міста, які брали безпосередню участь у бойових діях та загинули при виконанні військових обов’язків, захищаючи суверенітет, незалежність та недоторканість України. Про це йшлося сьогодні, 14 серпня, під час розширеного засідання постійної комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності, діяльності ЗМІ, правопорядку та протидії корупції .

У засіданні також взяли участь керівники громадських організацій «Незламні нововолинці» та Спілки ветеранів АТО Володимир Демчук та Олександр Кондисюк, які звернулися до міської влади з відповідним клопотанням.

Також були присутні представники Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату й окремих структурних підрозділів міськвиконкому.

Розпочинаючи засідання, перший заступник міського голови Андрій Сторонський зауважив, що це питання вже неодноразово обговорювалося, але потрібно все підсумувати і узагальнити аби потім не було ніяких спекуляцій.

«Це питання делікатне. Ми неодноразово його в різних колах обговорювали. Ми опрацювали усі необхідні для цього документи. Перевірили усі дані. І тепер потрібно разом прийняти по цьому питанню обгрунтоване рішення. Адже є чимало учасників бойових дій, які не були корінними нововолинцями. Їхні сімї купили квартири в нашому місті, вже після їхньої загибелі. Такі бійці в основному вже мають звання «Заслужених мешканців» але інших регіонів України. То нам треба вирішити чи визнавати їх «Почесними громадянами Нововолинська» чи ні», – зазначив Андрій Сторонський.

Порадившись, члени комісії рекомендували удостоїти звання «Почесний громадянин Нововолинська» (посмертно) тринадцятьом мешканцям міста.

А остаточне рішення депутати приймуть на позачерговій сесії 21 серпня 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here