Табір в Благодатному навчає дітей жити по-Божому

0
685

У селищі Благодатному, на базі церкви «Спасіння», діє дитячий літній табір, який щорічно з радістю приймає все більше діток, віком від 6 до 16 років. Хоча є й такі, що лише нещодавно навчилися розмовляти. Тут відпочивають, працюють та займаються волонтерством цілими сім’ями.

Цьогоріч в таборі, що діятиме протягом тижня, перебуває близько 300 дітей.

Серед них не тільки дітвора з Благодатного, а й із навколишніх сіл і Нововолинська. Також тут є дітки із інших країн: Росії, Білорусії та навіть зі США.

Свіже повітря, велика територія для ігор, розмаїття дозвілля на різний смак – позитивно впливають на самопочуття дітей. Тому відпочинком в таборі вони задоволені.

«В нашому таборі сформувалася дуже гарна команда. Хлопці й дівчата з малесенькими дітками, які залишили вдома свої справи і прийшли сюди працювати волонтерами та викладаються на всі 100% . Хочу їм особисто подякувати», – зауважила директор табору «Спасіння» Галина Вигорій.

Вона розповіла про цьогорічні зміни у програмі табору.
«Цього року ми висвітлюємо Біблію. Що це таке, для чого вона потрібна в наших будинках, наскільки вона є актуальною в наш час та як змінює людей, які гортають її сторінки. Це дуже гарна можливість розповісти діткам, про те, що є Бог, посіяти зерно любові в їх маленькі серця», – запевнила Галина Вигорій.

За словами директора, розмаїття гуртків у програмі табору цьогоріч в рази збільшилася. Зокрема, музичний гурток, у якому діти мають можливість поспівати, пограти у цікаві розважальні ігри.

Також діють спортивний та медичний гуртки. Однак, відтепер, для дівчаток виокремлені свої розваги, а для хлопчиків свої.

На базі табору функціонує і Центр відродження.

Як розповіли працівники табору, нещодавно вони купили апарат для приготування солодкої вати. Тож дітки з нетерпінням чекають частування.

«Ми віримо, що літні табори та враження від відпочинку, добро, яе вдалося посіяти в їх серцях, впустить паростки та обов’язково знайде відклик в майбутньому і зробить їх щасливими», – наголосив священнослужитель церкви «Спасіння» селища Благодатного Володимир Вронський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here