Будівельників Нововолинська привітали з професійним святом

0
645

У другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника. Це професійне свято не лише будівельників, але й усіх, хто пов’язаний з будівництвом: хто проектує та виготовляє будівельні матеріали та конструкції, робить будинки людей оновленими та комфортними для життя.

Завдяки невтомній праці будівельників отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими вулиці і площі міст і сіл краю.

Відтак, напередодні професійного свята будівельників міста привітали і в Нововолинську.

Зокрема, керівників, працівників та ветеранів будівельної професії різної спеціалізації запросили сьогодні, 10 серпня, на урочистості в міську раду.

Працівників будівельної галузі привітав міський голова Віктор Сапожніков, який, до речі, за першою професією також будівельник.

Очільник міста зазначив, що неможливо уявити розвиток краю, без будівельників, які своєю нелегкою, але такою потрібною працею приносять комфорт, зводячи житло, школи, лікарні, дороги – все, без чого не можна уявити існування сучасного суспільства.

«Ми цінуємо, що вашими зусиллями будується і поліпшується наше місто, відповідно, налагоджується життя нововолинців. Завдяки вашій праці, таланту і досвіду люди знаходять тепло і затишок домашнього вогнища! Я вважаю що будівельник – це головна професія, адже саме завдяки їй з’являються нові підприємства, школи й садочки, лікарні й житло, відроджуються пам’ятки, ремонтуються дороги. Практично усі проекти, що покликані розвивати економіку краю, розпочинаються саме із будівельних робіт. Ви робите потрібну для всіх нас роботу. Той дай Боже вам здоров’я, миру, добра, успіхів, великих підрядів і заробіток. Спасибі вам. Хай щастить! Хай все буде добре!», – наголосив Віктор Сапожніков.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у розвиток будівельної галузі міста та з нагоди святкування професійного свята – Дня будівельника мер Нововолинська вручив кращим працівникам цієї сфери Подяки міського голови, Почесні грамоти виконавчого комітету міськради, а також сувенірну продукцію.

Зокрема, серед нагороджених: електрозварник ПП «Мале підприємство Сантехмонтаж» Петро Тарасюк, машиніст бітумної установки ТзОВ «Полімер» Микола Булиза, штукатур ПП «Нова Аркада» Анатолій Струк, маляр-штукатур ТзОВ «Евродизайн» Раїса Миронович, а також виконроб ТзОВ «Реконбуд» Людмила Ліщинська, інженер ТзОВ «Дад-Буд» Ірина Савонік, головний інженер ТзОВ «Західбудпром» Володимир Шевчук та інженер управління будівництва та інвестицій «Будінвест» Володимир Яцечко.

До речі, цьогоріч відзначають вже 62 річницю святкування, оскільки перші урочистості, присвячені Дню будівельника, проходили ще за радянських часів, у далекому 1956 році. В Україні ж збереглася ця традиція, відповідно до указу Президента від 22 липня 1993 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here