Нововолинська шахта №1 не змогла провести торги

0
227

Кошти від реалізації майна Нововолинської шахти №1 планували використати для погашення заборгованості з виплати зарплати, однак торги не відбулися.

Про це стало відомо під час прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи державної виконавчої служби Волині за липень 9 серпня у Луцьку, пише сайт Волинські новини.

Одним з найбільших боржників з виплати заробітної плати в області лишається ДП «Шахта №1 Нововолинська». У відділі примусового виконання рішень УДВС Головного територіального управління юстиції в області перебувають 29 виконавчих документів про стягнення на суму 641,246 тисячі гривень.

Як повідомив заступник начальника ГТУ Юстиції у Волинській області з питань державної виконавчої служби Антон Кустик, на торги виставляли майно підприємства, яке не задіяне у виробництві (існує мораторій на продаж майна, задіяного у виробництві). Якби його вдалося реалізувати, вирученої суми вистачило на повне погашення заборгованості.

На жаль, учасники торгів, що мали відбутися на початку серпня, не сплатили гарантійних внесків і торги не відбулися. Тому здійснюватимуть переоцінку майна і виставлятимуть його на другі торги. Цього разу суми від реалізації майна не вистачить, щоб закрити всю заборгованість, але значна частина коштів піде на погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Нагадаємо, підприємства вугільної галузі наразі очолюють список найбільших боржників з виплати зарплати працівникам в області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here